Zavřít reklamu

Aplikace Facebook Messenger je pravděpodobně nejpopulárnější aplikací pro komunikaci mezi lidmi. Využívá jí vesměs každý, kdo má Facebook, ale sem tam i ti, co Facebook nemají. Autoři v posledních měsících aplikaci neustále posouvají kupředu. Ať už se jedná o vylepšené zabezpečení, nebo přidávání dalších funkcí. S nejnovější aktualizací přišla další novinka. V Messengeru si budete moci nově zahrát několik her a následně vyzvat své přátelé k tomu, aby se vás pokusili překonat. 

Facebook vydal oficiální prohlášení o tom, že tyto herní funkce začíná spouštět. Zatím se objeví pouze na platformách iOS a Android. Z počátku půjde jen o tři jednoduché hříčky a to o Pac-Mana, Words with Friends nebo hru s názvem Galaga. Hry může uživatel otevřít rovnou z konverzačního okna, skrze ikonku joysticku. Následně si jen stačí vybrat hru a hrát. Po dohrání se do konverzace pošle dosažené skóre a další členové diskuze jej mohou zkusit překonat.

Pro spuštění těchto her potřebujete nejnovější verzi aplikace Facebook Messenger a musíte se nacházet v jednom ze třiceti států, ve kterých Facebook tuto službu zatím nabízí. Rozšíření do dalších zemí se bude konat popořadě. V České Republice je nová služba momentálně nedostupná. V současné době nemáme informace o tom, kdy se na naše území rozšíří.

messenger-games-fb

Zdroj: iPhonehacks

Dnes nejčtenější

.