Zavřít reklamu

Apple je v poslední době poměrně dost nepředvídatelný. Nedávno zlevnil o několik tisíc upragde SSD téměř u všech svých starších počítačů, což se ještě dalo očekávat, ale nyní zlevňuje produkty, které představil jen něco málo před týdnem. Společně s novými USB-C redukcemi pro nový MacBook Pro, zlevnil Apple také nové 4K a 5K monitory od LG, které prezentoval i na konferenci.

Displej LG UltraFine 4K a LG UltraFine 5K můžete tak nyní zakoupit za nižší cenu, akce trvá až do 31. prosince, přičemž LG UltraFine 4K si můžete objednat už nyní a dorazí vám během 4-5 týdnů a LG UltraFine 5K bude možné objednávat od prosince, tudíž bude ve slevě přesně měsíc.

V případě 4K monitoru s uhlopříčkou 21,5″ klesla cena z 19 990 Kč na 14 990 Kč, tudíž o 5 000 Kč. V případě 5K verze s uhlopříčkou 27″ klesla cena z 36 999 Kč na 27 749 Kč, tudíž o slušných 9 250 Kč. Snížená cena u 4K verze je poměrně lákavá, protože se jedná o opravdu kvalitní panel, který vás svým podáním barev rozhodně nezklame. Na druhou stranu trochu zamrzí, že je monitor vyrobený celý z plastu a má výrazné rámečky okolo displeje.

lg-apple-5k-monitor-fb

Související články

Dnes nejčtenější

.