Zavřít reklamu

Jet Black iPhone 7 je jedním z nejhezčích telefonů (objektivní názor), který kdy byl na trhu. Barevná varianta skvěle podtrhuje design a zařízení jako celek působí naprosto úchvatně. Jak na promo fotografiích (kde je zařízení samozřejmě dokonale nasvětleno), tak vystavený někde ve výloze. Problém nastane, jakmile na něj začnou lidé sahat nebo ho nedejbože používat. Poté se z krásného a elegantního mobilu stane umatlaná, upatlaná a oprýskaná cihlička, která nevypadá vůbec dobře. Redaktor webu iDownload blog se s námi podělil o to, jak jeho iPhone 7 vypadá po měsíci náročného používání.

Minulý týden jsme psali zprávu o tom, jak vypadá Jet Black iPhone 7 po 14 dnech používání. Článek můžete najít zde. Dnes tu máme ten samý iPhone, tentokrát ovšem po měsíci a na telefonu to je poměrně dost vidět. Autor dal k dispozici jen snímky spodní části zad telefonu, jelikož ty to odnáší nejvíce, ale i na nich je patrné, že telefon bez obalu dlouhodobé používání prostě nevydrží.

Na fotkách je jasně patrné, jak jsou záda telefonu poškrábaná a jsou na nich dlouhé a relativně hluboké vlásečnice. O otlučených bocích telefonu snad netřeba mluvit. Telefonu očividně nesvědčí pokládání na tvrdé povrchy a ani to, že je čočka telefonu vystouplá. Telefon se pak naklání na spodní stranu, na kterou je následně přenášen větší tlak. Ten společně s občasným třením o různé povrchy způsobuje takovéto poškození. Plánujete-li tedy nákup Jet Black iPhonu 7, velice výrazně doporučujeme nákup obalu. iPhone 7 pak ztratí na jisté eleganci, ale alespoň nebude za několik týdnů vypadat jak 2 roky starý model.

 

jet-black-micor-abrasions
jet-black-micro-abrasion
iphone-7-jet-black-fb

Zdroj: iDownloadblog

Související články

Dnes nejčtenější

.