Zavřít reklamu

iPhone 7 není jediným smartphonem, který se zbavuje vstupu pro sluchátkový konektor. Odstranění portu pro 3,5 mm jack je nejkontroverznějším rozhodnutím Applu za poslední roky. Vypadá to ale, že Apple nebude jediným výrobcem, který bude za takovýto krok proklínán.

Nejnovější únik fotografií naznačuje, že společnost HTC bude Apple v tomto směru následovat, a to hned u své příští „vlajkové lodi“. Známý leaker Evan Blass zveřejnil na sociální sítí Twitter fotografie údajného zařízení HTC Bold. Není na nich ani stopa po vstupu pro zapojení 3,5 mm jack konektoru.

Nový HTC Bolt vypadá podobně jako HTC 10, ale na rozdíl od něj disponuje větším, 5,5-palcovým displejem. Uživatelé k němu ale budou potřebovat USB-C nebo Bluetooth sluchátka. Namísto designově úplně stejných mřížek pro reproduktor a mikrofon na spodní straně přístroje, které můžeme vidět u iPhonu 7, zde bude mřížka reproduktor.

Bolt by měl světlo světa spatřit koncem tohoto měsíce. Disponovat bude 18mpx fotoaparátem, operačním systémem Android 7.0, RAM o kapacitě 3 GB, 64 GB interním úložištěm a slotem pro microSD kartu.

htc-bolt-bottom-fb
htc-bolt-fb

Zdroj: CultofMac.com

Související články

Dnes nejčtenější

.