Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

Color Accent
Color Accent je výbornou aplikací na okamžitou editaci vašich snímků. Vybrat si můžete neomezený počet odstínů barev, se kterými se můžete vyřádit na svých fotkách. Pohrajte si s barvami vašich snímků a sdílejte své výtvory na sociálních sítích.

[appbox appstore id453170202 oldprice=“0,99€“]

Epica 2
Chtěli jste někdy vytvořit zábavnou/zajímavou fotografii s nějakým efektem? V případě, že na to nechcete jít přes Photoshop, tak vám pomůže Epica 2. Aplikace nabízí nové pózy, speciální efekty a nové scény. Během sekundy se můžete stát iluzionistou nebo čímkoliv jiným – záleží čistě na vaší fantazii.

[appbox appstore id922863739 oldprice=“1,99€“]

PicEraser
Užitečná aplikace, která zvládne odstranit vybrané pozadí z fotografie nebo obrázků. To pak můžete nahradit buďto jiným obrázkem a vytvořit tak zajímavou fotografii nebo nechat pozadí bíle či transparentní. Navíc nabízí i možnost uložit obrázky do formátu PNG a JPEG. Při ukládání si navíc můžete zvolit velikost výsledného souboru, což se také nejednou hodí.

[appbox appstore id1114708903 oldprice=“1,99€“]

Crystal Adblock
Začněte okamžitě blokovat reklamy v Safari. Aplikace vám umožní načíst webovou stránku 4x rychleji a ušetří vám 50% dat. Crystal Adblock je snadno použitelnou aplikací, která vám pomůže v boji s reklamou.

[appbox appstore id1022177308 oldprice=“0,99€“]

Where To Go?
A máme tu další užitečnou aplikaci, která vám umožní vyhledat ta nejzajímavější místa v určité lokalitě. Hledáte nejbližší bar, obchod s potravinami, lékárnu či památku? Where To Go? vám rozhodně pomůže. Až si vyberete konkrétní místo, tak pak vás aplikace rovnou na dané místo dovede.

[appbox appstore id294865266 oldprice=“1,99€“]

Timenotes
Timenotes je užitečnou aplikací, která vám umožní vytvářet události na vašem iOS zařízení a automaticky aplikace odpočítává čas. Aplikace počítá roky, dny, hodiny, minuty a dokonce sekundy, které vás dělí od vámi zadaných událostí.

[appbox appstore id378271224 oldprice=“0,99€“]

ReadToMe
ReadToMe je aplikací, která se zaměřuje na předčítání textů, dokumentů a webových stránek. Aplikace předčítá více než 30 cizích jazyků včetně českého a slovenského jazyka. ReadToMe podporuje mnoho různých formátů (text, txt, rtf, doc, docx, ppt, pptx a mnoho dalších).

[appbox appstore id966112783 oldprice=“4,99€“]

True Skate
Pokud jste fandové skateboardingu, tak tu máme něco přesně pro vás. True Skate vám přináší krásný skatepark s velkým množstvím různých schodů, ramp, říms a zábradlí. V této hře jsou k dispozici také výzvy pro každého hráče a globální výsledkové žebříčky.

[appbox appstore id549105915 oldprice=“1,99€“]

Golden Trails 2
Cestujte zpátky do 18. století a přidejte se k Henrymu napínavému dobrodružství. Henryho dědeček je obviněn z pirátství a odsouzen ke smrti. Nalezněte skryté objekty, vyřešte záludné hádanky a procvičte svou přesnost na displeji iPadu. Hledejte stopy ve vášnivém Španělsku, exotickém Maghrebu a na legendárních ostrovech v Karibiku. Hra je pouze na iPad.

[appbox appstore id618187956 oldprice=“4,99€“]

Stickman Soccer 2016
Máme tu něco pro fotbalové fanoušky – Stickman Soccer 2016. Tato hra nabízí čistý fotbal plný zábavy, úžasné atmosféry, ohromujících plynulých animací, s rychlou hratelností a jednoduchým ovládáním. Vyberte si svůj fotbalový tým a hrajte v různých ročních období národní ligy, poháry nebo evropský pohár 2016 ve Francii.

[appbox appstore id1105918031 oldprice=“0,99€“]

He Likes The Darkness
He Likes The Darkness vám nabízí příběh o malém stvoření, které se jmenuje Paul. Paul opravdu neskutečně miluje temnotu, takže si dokážete představit všechen ten smutek, když se na obloze objeví zářivé hvězdy. Záře z těchto hvězd rozptyluje všechnu temnotu, takže Paulovi musíte pomoct. Obrovský svět, který je domovem našeho hlavního hrdiny nabízí 5 odlišných postav a 100 levelů. S každou sesbíranou hvězdou bude svět zase o něco temnější.

[appbox appstore id723411897 oldprice=“0,99€“]

Drop The Chicken 2
Hledáte nějakou zajímavou hru, která vás zabaví, když se zrovna nudíte? Drop The Chicken 2 je oddechová a plně animovaná, návyková hra plná různých hádanek. Našeho kuřecího hrdinu Chucka zajala zlomyslná opice a tak naše kuře musí překonat různé levely a dostat se ke své přítelkyni. Hra nabízí 100 obtížných a 5 bonusových levelů.

[appbox appstore id987406749 oldprice=“0,99€“]

apps xs_iPhone6SPlus-HandsOn-08-970-80

Dnes nejčtenější

.