Zavřít reklamu

Zavrel MediaLetem světem Applem se dnešním dnem stává součástí nové mediální skupiny Zavřel Media, která pod sebe sjednocuje naše jednotlivé weby. Během následujících pár týdnů změní LsA svůj design a spolu s tím, že jsme letos dokázali s Danem sjednotit tým, spustit bazar a fórum, cítíme, že už je čas věnovat se dalším novým projektům a právě kvůli jejich sjednocení jsme vytvořili Zavřel Media.

Jednotlivá média tak již nebudou vystupovat samostatně, ale jako součást naši mediální skupiny a pevně věříme, že ji budou reprezentovat stejně dobře jako ona je. Veškeré informace o našich magazínech, inzertních možnostech, nabídce práce a všem ostatním tak nově najdete na www.zavrelmedia.eu

Cílem všech médií ve skupině Zavřel Media je nabídnout čtenářům specifické okruhy informací pro jednotlivé tituly. Díky tomu je zaručeno pro inzerenty oslovení přesných cílových skupin. Snažíme se mít specifické tituly, které čte drtivá většina lidí v ČR/SR, jenž se o dané téma zajímají. Tím jsme schopni pokrýt v daném okruhu nejvyšší možnou míru inzerce na konkrétní uživatele s konkrétním zájmem.

Všechny naše tituly jsou úzce zaměřeny a nabízí každý den množství čerstvých informací. „Čtenáři, kteří čtou naše média, vědí víc než ostatní“ – to je heslo všech našich magazínů. Pokud chtějí čtenáři o dané tématice vědět co nejvíce, pak čtou právě tituly z portfolia Zavřel Média.

Zavrel Media

Související články

Dnes nejčtenější

.