Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  „Na Apple se jedná o velmi kostrbaté řešení, ale už to tak asi bude.“

  Na základě čeho to tak asi bude? Ve vší úctě, stačí se podívat na ty zaručené úniky před poslední WWDC a kolik z nich se potvrdilo. Někdy mám pocit, že ty úniky organizuje sám Apple. Někdy čím větší hovadina, tím pak následuje větší překvapení/uspokojení, že to tak není.

  Dle mého názoru budou sluchátka bezdrátová a pokud z nich bude trčet drát, bude mít na konci lightning. Pokud se potvrdí ty „úniky“ ohledně malých změn v HW telefonu, nikde není napsáno, že se mohou udát velké zmeny v SW a accessories.

  Já tedy nevím, ale když jsem si kupoval svůj první Powerbook G4, tak jsem k jeho miniDVI výstupu (tehdy to vůbec nebylo běžné) obdržel zcela kompletní sadu redukcí. I k Intel MacMini tuším 2008 byla ještě v balení k již standardnímu DVI konektoru VGA redukce a nikomu to divné nepřipadalo.
  Daleko víc mi vadí současný nenažraný postup, kdy všechny podobné doplňky z balení mizí a „zákazníku starej se a připlať si“.

  Pokud by k iPhone7 byla redukce na 3,5mm jack v ceně, tak bych to hodnotil spíše jako pozitivum. Samozřejmě ideální by byla varianta, kdy by dávali redukci, ale základní sluchátka přitom byla BT, varianta s redukcí a současnými earpods by trochu hloupě vypadala, nicméně z ryze praktického pohledu by to mělo proti variantě „pouze lightning sluchátka“ své výhody.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.