Zavřít reklamu

iOS 9.2.1 iconVčera Apple vydal malý update iOS 9.2.1, který přináší jen opravu několika menších chyb a celkové zlepšení zabezpečení systému. iOS 9.2.1 bohužel nepřináší žádné velké novinky, kterých by si uživatel všiml, jelikož těch se dočkáme až v iOS 9.3, který je momentálně v první fázi beta testování a více si o novinkách můžete přečíst v článku Noční režim a další 13 novinek v iOS 9.3. Nicméně, iOS 9.2.1 by měl i zrychlovat všechna podporovaná zařízení a právě na to se zaměřil youtuber EverythingApplePro, který nový systém porovnal na všech podporovaných zařízeních.

V první řade youtuber poznamenává, že na iPhonu 6s zhoršuje iOS 9.2.1 animaci při aktivování gesta zpět. Jak můžete vidět na videu níže, animace není tak plynulá jako na starším iOS 9.2  nepatrně se seká. Problém ale má jen nejnovější iPhone a Apple by měl chybu v dalším updatu opravit.

Někteří uživatelé mohou mít i problém s App Storem, kdy jim odznak na aplikaci hlásí, že jsou dostupné aktualizace, ale v App Storu se žádná nezobrazí. Bohužel nepomáhá ani trik, kdy resetujete celý App Store a tak nezbývá jen čekat, než se problém vyřeší.

Pokud se zaměříme už na samostatnou rychlost nového systému v porovnání se starším iOS 9.2, tak jsou výsledky rozporuplné. Na některých zařazeních je iOS 9.2.1 rychlejší, přičemž zrychluje především spouštění aplikací. Ovšem co se týče animací, tak ve většině případů je plynulejší starší iOS 9.2. Pokud zvažujete, zda aktualizovat, tak sledujte na videu níže přímo své zařízení (iPhone 5c = iPhone 5) a podle výsledku svého iPhonu se rozhodněte, zda se pro vás update vyplatí či si raději počkáte až na iOS 9.3.

Související články

Dnes nejčtenější

.