Zavřít reklamu

icon 0149961_largerV tomto článku vám pravidelně přinášíme výčet několika zajímavých aplikací pro Mac, které jsou v daný den zdarma nebo za výhodnou cenu. Naším cílem je vybrat ty nejzajímavější, které by vám mohly být k užitku. Mějte prosím na paměti, že se může kdykoliv stát, že aplikace opět sklouzne ke své původní ceně. Bohužel tuto skutečnost neovlivníme. Aplikaci získáte tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace.  Ke stáhnutí aplikace můžete také použít QR kód. Mezi screenshoty můžete skrolovat do stran. Pokud se vám náhled nezobrazuje správně, aktualizujte stránku.

Aktuell Lite
Aktuell Lite je RSS čtečka, díky které můžete spravovat své informační kanály, organizovat je do různých skupin či měnit nastavení. Dále umožní import a export OPML. Sdílet obsah Aktuell Lite můžete pomocí emailu či iMessage. Aplikace podporuje český jazyk. Pozor, podotýkáme, že se jedná o lite verzi.

[appbox appstore id939421607 oldprice=“3,99€“]

ChordsMaestroLite
Využijte této skvělé aplikace a s její pomocí budete schopni zahrát na 7 populárních hudebních nástrojů, např. piano, kytara, baskytara či ukolele. Nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti s daným nástrojem. Aplikace má pěkné a jednoduché uživatelské rozhraní. Upozorňujeme, že se jedná o lite verzi.

[appbox appstore id768316912 oldprice=“1,99€“]

Quick Recorder
Quick Recorder je praktickou a prostou aplikací, která slouží pro nahrávání. Ikonka aplikace se vytvoří na vašem menubar. Pokud chcete začít nahrávat, tak stačí kliknout a v momentě, kdy chcete přestat, tak kliknout podruhé. Snadné a efektivní.

[appbox appstore id1020149961 oldprice=“1,99€“]

One Cloud Backup
One Cloud Backup je zálohovací pomocník, který využívá Dropbox a/nebo Box cloud služby k zálohování vašich dat. S touto aplikací můžete zálohovat nejdůležitější data z vašeho Macu jako například: dokumenty, obrázky, hudbu, filmy a další položky. One Cloud Backup podporuje prozatím pouze Dropbox a Box.

[appbox appstore id949290755 oldprice=“4,99€“]

Audio Edit
S aplikací Audio Edit je velmi snadné zkrátit a konvertovat hudební či audio soubory z filmu. Můžete importovat formáty MP3, FLAC, WAV, WMA, M4A, AIFF, FLV, OGG, MKA a mnoho dalších. Můžete extrahovat a konvertovat audio obsah z video formátů včetně např. MOV, M4V, MP4, DivX, WMV, ASF, MKV. Aplikace vám také umožní převést váš audio soubor na další audio formáty.

[appbox appstore id874359691 oldprice=“5,99€“]

Supertab
Nyní můžete používat WhatsApp přímo z vašeho Macu. Supertab je skvělou aplikací, která vám umožní posílat fotografie a videa za pomocí jednoduchého přetáhnutí. Dále Supertab umožňuje diktování, schopnost sdílet videa na sociálních sítích, přizpůsobitelná okna a mnoho dalšího. Aplikace vyžaduje, abyste měli nainstalovaný WhatsApp přímo na vašem mobilním zařízení.

[appbox appstore id1050698659 oldprice=“1,99€“]

Video Splitter
Video Splitter je aplikací, díky které můžete rozdělit videa na jakékoliv části. Tento proces probíhá ve třech jednoduchých krocích – importujte vaše videa jednoduchým přetáhnutím, přidejte konkrétní segmenty a prostě klikněte na ,,Split“ a chvíli vyčkejte. Aplikace podporuje formáty WMV, RM, MPG, TS, AVI, MKV, MOV, FLV, MP4, RMVB a další.

[appbox appstore id949244706 oldprice=“1,99€“]

SKYHILL
Třetí světová válka byla jedna velká krutá tragédie, alespoň pro ty ostatní. Vy jste vypadal, že si užíváte vcelku příjemný čas, skrytý ve vašem nóbl přístřešku ve Skyhill Hotel. Nicméně toto pohodové užívání skončilo – je načase čelit všem těm mutantům, kteří se potulují úplně všude. Bohužel to není váš jediný problém, vaše zásoby jídla se znatelně ztenčují, takže musíte opustit svůj příbytek a začít hledat nějaké jídlo. Jediné, co musíte udělat, je přežít.

[appbox appstore id1033872403 oldprice=“14,99€“]

STASIS
STASIS je point-and-click, sci-fi horrorovou adventurou, kterou hrajete z unikátní isometrické perspektivy. Tato hra splétá hrůzný příběh se zajímavými retro prvky. Kombinujte itemy, spolupracujte s počítači a vyřešte různé hádanky zatímco zažíváte drsnou atmosféru. Hlavní hrdina John Maracheck musí posunout své emoční i fyzické limity, aby mohl rozluštit záhadu, která ho obklopuje. Pomůžete mu?

[appbox appstore id1030720559 oldprice=“24,99€“]

apps macbook-no-glow-2-100578153-orig

Související články

Dnes nejčtenější

.