Zavřít reklamu

Apple Pencil icon 2Ke konci minulého týdne a převážně přes víkend se do Apple Storů dostaly první kusy Apple Pencil, která je ovšem i tak pořád poměrně nedostatkovým zbožím a někteří zájemci si ještě i několik týdnů počkají. To ale nebrání prvním šťastlivcům, kteří už jablečnou tužku mají, aby se jí pokusili zničit. Už jsme psali o jednom majiteli, který se jí pokusil ohnout, což se mu ve výsledku moc nepodařilo, a tak jí zničil alespoň jiným způsobem a nyní se dostává na scénu další, rádoby zajímavý Youtuber, vystupující pod přezdívkou TechRax, který se pro změnu pokusil Apple Pencil ořezat.

Asi je každému jasné, že vzhledem k faktu, že jde o stylu, Apple Pencil žádné ořezávátko nepotřebuje. TechRax si je ale moc dobře vědom, že když ořezání Apple Pencil natočí a nahodí na YouTube, vydělá si tím na několik dalších tužek od Applu, která by ho u nás vyšla na nemalých 2990 Kč.

Hned první ořezání v podstatě kompletně zničilo celý hrot a Youtuber nakonec zjistil, že ostrou část už více neořeže a tak Apple Pencil strčil do stroje druhou stranou, kde se nechází Lightning port pro nabíjení. Krytka se ale v ořezávači zasekla a tím i dosloužil. Apple Pencil pravděpodobně fungovat už také nebude, ale ukázky jsme se nedočkali.

*zdroj: ihash

Související články

Dnes nejčtenější

.