Zavřít reklamu

The Painter of JalouziPoté co jsme se měli možnost podívat na stovky fotografií z iPhone 6s okamžitě poté co se začal prodávat, se na internetu objevují i první videa a mezi nimi i vjimečný projekt od skupiny ryot.org, která natočila dokumentární film The Painter of Jalouzi.
Krátký film pojednává o slumu na Haiti a místních obyvatelech, kteří malují na své chýše a snaží se jim dodat barvy. Ryot natočili film na iPhone 6s Plus a samozřejmě použili i nějaké další vybavení, které můžete vidět v druhém videu Behind a scenes. Celý film je natočen ve 4K a když jsme si je pouštěl na 5K iMacu, musím uznat, že je obraz skutečně úžasný!

David z Ryot.org uvedl: „Když se nyní podíváme na film, i my jsme překvapeni, jak dobře se nám povedlo jej natočit. V relativně krátkém čase jsme se dostali v technologiích z pixelových snímků z prvních telefonů až k přístroji, který natáčí tak, jako kamery za desítky tisíc dolarů. Když jsme slyšeli, že nový iPhone 6s nabídne 4K, řekli jsme si, že to musíme vyzkoušet a jsme si jistit, že tento test byl skutečně zásadní.“

Související články

Dnes nejčtenější

.