Zavřít reklamu

icon 412028_largerAby to nebylo Mac uživatelům líto, tak i pro ně jsme si připravili zajímavé aplikace pro Mac, tedy pro OS X zdarma každý den. Mac App Store však neobsahuje tolik aplikací, tudíž seznam těch zlevněných je často krátký nebo nebo méně zajímavý. Samozřejmě i zde se může stát, že aplikace opět sklouzne ke své původní ceně, ale to neovlivníme. Aplikaci si můžete stáhnou tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Mezi screenshoty můžete skrolovat do stran. Pokud se vám náhled nezobrazuje správně, aktualizujte stránku.

Quick CSS Button
Aplikace Quick CSS Button pomůže především vývojářům. S Quick CSS Button vytvoříte snadno a rychle tlačítko, které můžete upravovat do různých velikostí, aniž by ztratilo na kvalitě. Stačí pár kliknutí a vaše tlačítko je připraveno k použití.

[appbox appstore id804235869 oldprice=“0,99€“]

Copy Parrot
Copy Parrot je rychlou a jednoduchou cestou, jak ukládat a skladovat důležité informace. Umožní vám kopírovat informace z jednoho iOS zařízení a vkládat do jiného iOS zařízení. Aplikace Copy Parrot je dostupná i pro Apple Watch.

[appbox appstore id978412028 oldprice=“1,99€“]

M3 Bitlocker
M3 Bitlocker dokáže přečíst Bitlockerem zašifrovaná data a poté tyto data exportovat do hard disku vašeho Macu. M3 Bitlocker poskytuje i snadno použitelný wizard. Cena aplikace je za normálních okolností poměrně vysoko, takže rozhodně neváhejte.

[appbox appstore id997248568 oldprice=“29,99€“]

 

Mac Apps 11

Související články

Dnes nejčtenější