Zavřít reklamu

My PragueJe iPhonu podobný nebo vypadá mnohem lépe? Čínská společnost Nubia představila novinku, která našince upoutá zejména svým názvem. Nový telefon totiž nese název Nubia My Prague, což je pocta městu, které v Číně symbolizuje centrum umění a lásky. Pro novomanžele z Číny je právě Praha centrem pro líbánky a protože je My Prague ztělesněním umění a lásky, dostal telefon právě tento název.

My PRague se podobá iPhonu 6 jako vejce vejci a pro mnohé je možná ještě hezčí než samotný iPhone. Rozměry telefonu jsou 147,8 x 72,1 x 6 mm a váha je pouhých 135 gramů. Co se výbavy týká, chlubí se novinka displeje s velikostí 5,2″ s technologií AMOLED a o výkon se stará Snapdragon 615 s osmi jádry a dle verze pak buď se dvěma nebo třemi GB operační paměti.

Ve výbavě je pak dvoupásmová Wi-Fi 2,4Ghz a 5Ghz, Bluetooth 4.0 a dvojice slotů pro SIM kartu. Po vzoru iPhonu je pak My Prague k dispozici ve zlaté, bílo zlaté a bílo stříbrné variantě. První dvě varianty jsou s 3GB RAM a 32GB uložištěm. Stříbrná varianta má pak 2GB RAM a 16GB paměti. Co se týká systému, je zde samozřejmě použit Android a to ve verzi Android 5.02 s nadstavbou Nubia UI 3.0.

My Prague

 

Zadní fotoaparát má 13Mpix snímač Isocell, který by měl zajistit kvalitní fotografie i ve špatných světelných podmínkách. Kvalita dokonce podle tvrzení výrobce převyšuje kvalitu klasických kompaktních fotoaparátů. Selfie pak zachytíte na 8Mpix fotoaparát, který je na přední straně telefonu.

nobia_my_prague_2

V ČRse bude novinka nabízet za pár měsíců za cenu 349€ za základní stříbrnou variantu a 429€ za variantu s 3GB RAM a 32GB pamětí. Co však nepotěší je nízká výdrž baterie, a absence podpory českých LTE pásem.

Dnes nejčtenější

.