Zavřít reklamu

544000_largerV tomto článku bychom vám chtěli krátce představit několik aplikací pro Mac, které jsou dnes výhradně zdarma. Naším cílem je vybrat ty nejlepší, které by vám mohly přinést nějaký užitek. A jaký důvod mohou mít vývojáři, aby aplikaci takto zpřístupnili? Především chtějí, aby jejich aplikace stoupala v žebříčku a zpřístupní ji tedy i uživatelům, kteří by si danou aplikaci jinak nestáhli. Samozřejmě může nastat situace, kdy je určitá aplikace zdarma jen na chvíli a může se tedy stát, že po zveřejnění článku bude opět za peníze. Ale tato situace nastává spíše sporadicky.

ZipTool
ZipTool je velmi užitečná aplikace pro zipování a odzipování vašich souborů. Výhodou je, že si můžete nastavit rychlost zipování, tudíž i velikost zazipovaného souboru. Aplikace nabízí 31 jazyků, mezi kterými nechybí ani čeština.

  • Původní cena: $4,99
    Stáhnout: ZipTool
ziptool
Zdroj: Redakce Letem světem Applem - Apple magazín

Photo GUN Lite
Aplikace, která vám umožní převádět velké množství fotografií do rozmanitých formátů, přejmenováním nebo prováděním úprav jako překlápění, zrcadlení a další. Je docela namáhavé, když všechny tyto operace musíte provádět s každou fotografií jednotlivě. PhotoGunLite dokáže redukovat tento dlouhý proces do pár kliknutí.

photogun
Zdroj: Redakce Letem světem Applem - Apple magazín

PDF Compress Expert
Velmi užitečná aplikace, která vám pomůže zmenšit velikost vašich PDF dokumentů, aniž by utrpěla jejich kvalita.

screen800x500
Zdroj: Redakce Letem světem Applem - Apple magazín

PDF Encrypt
Jednoduchý pomocník, který vám zašifruje PDF soubory a tak dokáže zabránit úniku soukromých dat. PDF Encrypt také dokáže sloučit několik PDF souborů do jednoho dokumentu. Můžete také nastavit autora dokumentu, nadpis či klíčová slova.

d
Zdroj: Redakce Letem světem Applem - Apple magazín

MacAppStoreSplash_2x

Související články

Dnes nejčtenější