Zavřít reklamu

icon128-2xV tomto článku bychom vám chtěli krátce představit několik aplikací pro Mac, které jsou dnes výhradně zdarma. Naším cílem je vybrat ty nejlepší, které by vám mohly přinést nějaký užitek. A jaký důvod mohou mít vývojáři, aby aplikaci takto zpřístupnili? Především chtějí, aby jejich aplikace stoupala v žebříčku a zpřístupní ji tedy i uživatelům, kteří by si danou aplikaci jinak nestáhli. Samozřejmě může nastat situace, kdy je určitá aplikace zdarma jen na chvíli a může se tedy stát, že po zveřejnění článku bude opět za peníze. Ale tato situace nastává spíše sporadicky.

IMAGEmini Lite
IMAGEmini je aplikací, která se zaměřuje na změnu velikosti snímků. Umožní vám také optimalizaci vašich fotografií. Tato aplikace vám pomůže ušetřit mnoho místa a také můžete s její pomocí sdílet s vaše fotogragie s plným rozlišením. Podporuje 70 různých druhů formátů.

  • Původní cena: $0,99

Stáhnout: IMAGEmini Lite

screen800x500

Brightness 2
Brightness 2 vám umožní regulovat jas monitoru vašeho Macu přímo z menu bar. Samozřejmě, že to lze učinit i pomocí kláves, ale někomu více vyhovuje ovládání z mebu baru, jelikož jsou zde i další ovládácí prvky.

  • Původní cena: $0.99

Stáhnout: Brightness 2

bright

PDF to Text Super
Tato aplikace slouží jako nástroj pro výtah textu z PDF souborů a vytvoření jednoduchých textových souborů.  PDF to Text Super se výborně hodí pro studenty, kteří potřebují vytáhnout text z PDF souboru, aby si z něho mohli jednoduše vytvořit vlastní poznámky.

  • Původní cena: $2,99

Stáhnout: PDF to Text Super

pdf

HashGen
HashGen je užitečným pomocníkem, který vám umožní počítat hash soubory nebo řetězce. Můžete velmi jednoduše kopírovat výsledky do schránky nebo vložit porovnávané hashe do porovnávaného souboru. HashGen v současné době podporuje následující hash algoritmy: MD5, SHA1, SHA256 a SHA512.

Původní cena: $2,99

Stáhnout: HashGen

hashgen
myTuner News Pro
Díky myTuner News Pro můžete poslouchat zprávy z 200 různých zpravodajství z 50 zemích světa. Tato aplikace vám umožní mít neustálý přehled o tom, co se děje v naší zemi a světě.

  • Původní cena: $4,99

Stáhnout: myTuner News Pro

mytuner

SystemDoctor
SystemDoctor je užitečným nástrojem, který vám poskytne optimalizaci disku a paměti Macu. Aplikace dokáže vyčistit nepoužívané soubory, což vám poskytne mnohem více místa na disku. U starších Macu by vám aplikace mohla také pomoci ke zrychlejí celého systému.

  • Původní cena: $9.99

Stáhnout: SystemDoctor

doctor

All DVD Ripper Pro
All DVD Ripper Pro je profesionálním DVD převaděčem. Tato aplikace převádí DVD na video, CD. Aplikace All DVD Ripper Pro se vyznačuje jednoduchým ovládáním. Převést video lze z DVD, DVD složky, VIDEO_TS, DVD ISO, DVD MEDIA. Dále lze převést soubory ASF, WMV, Mov, M4V, MPEG-1(mpg), MPEG-2(mpg), MP4, DV, MKV, AVI, TS, FLV, 3GP, 3G2 a další. Také lze převést na zařízení jako iPod, iPhone, iPad, Apple Tv, PSP, PS3, Android, Mobile Phone, Portable, Youtube, HD.

  • Původní cena: $14,99

Stáhnout: All DVD Ripper Pro

dvdconvert

Clean Duplicate File
Velmi rychlý a užitečný čistící pomocník pro váš Mac. Opravdu rychlé a přesné vyhledání duplikátů (snímky, audio, složky apod.). Tato aplikace se zařadila na špičku placených aplikací ve dvaceti zemích světa.

  • Původní cena: $0,99

Stáhnout: Clean Duplicate File

screen800x500

MacAppStoreSplash_2x

Dnes nejčtenější

.