Zavřít reklamu

1PasswordSpolečně s aktualizací 1Password pro iOS, která do App Storu dorazila minulý týden, dnes získal aktualizaci také verze pro Mac a to s označením 5.3. Stejně jako verze pro iOS, tak i verze populárního správce hesel pro Mac získala podporu dvoufázového ověření. Za aplikaci si sice zaplatíte celkem vysokou částku, ale jedná o efektivního správce hesel, který nově získal mnoho dalších vylepšení včetně zlepšení vyplňování platebních a kreditních karet na nových webových stránkách jako Hilton, Cineplex, Drafthouse, Amazon, and PayPal.

Nově si také můžete k předvyplnění přidat vlastní pole v zabezpečných poznámkách a podobně. Vyhledávání položek s diakritikou bylo dříve poněkud nepraktické a tak vývojáři tento problém vyřešili, ovšem nově je nutné zadat přesný název včetně háčků a čárek. AgileBits, kteří stojí za vývojem 1Password se také zmiňují o známé chybě ohledně datumů, kterým aplikace trpěla a oznámili, že je tento problém vyřešen a přislíbili, že brzy zveřejní zprávu o tom, co za tímto problémem stálo na svém blogu.

1Password si můžete koupit za 49,99 € v Mac App Store. Výše popsaný update je samozřejmě pro stávající uživatele, kteří aplikaci v minulosti zakoupili zcela zdarma.

screen800x500
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

*zdroj: macrumors

Témata:

Související články

Dnes nejčtenější