Zavřít reklamu

App Store icon V dnešnom článku Vám opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva nevieme presnú dobu trvania tejto akcie preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň. Už v treťom vydaní tohto článku pre tento týždeň sa pozrieme na aplikácie, ktorých funkcie sú skutočne rôznorodé. Niektoré z týchto dnešných aplikácií sú skutočne zaujímavé a taktiež ponúkajú zaujímavé funkcie.

Unblue

Aplikácia, ktorá má zaujímavé vyžitie pri pracovaní s telefónom v tme. Umožní totiž vypnutie modrých odtieňov displeja čo spôsobí akési zožltnutie obrazu a tým pádom Vás menej oslňuje.

  • Pôvodná cena: 4,99$
unblue

Expenses OK

Ďalšia užitočná aplikácia, ktorá Vám bude dozerať na to, koľko peňazí a akým spôsobom míňate. Budete tak mať všetky svoje financie pod palcom, čo sa v dnešnej uponáhľanej dobe naozaj hodí.

  • Pôvodná cena: 0,99$
expenses-ok1

Photo2Fun HD

Fotoaplikácia, ktorá každej dáme závislej na selfie umožní byť na billboarde, stene či obálke nejakého časopisu. Taktiež obsahuje aj mnohé iné zábavné funkcie, ktoré oceníte.

  • Pôvodná cena: 2,99$
photo2fun-hd

Magnet List Pro

Pomocou tejto šikovnej aplikácie budete mať pod palcom všetko čo si plánujete v obchode kúpiť. Taktiež uvidíte či Vás pani predavačka neoklamala a šikovne si nezaúčtovala nejaký ten cent navyše.

  • Pôvodná cena: 1,99$
magnet-list-pro

Sleep Time

Pomocou tejto aplikácie sa Vám bude vždy spať ako na obláčiku. Aplikácia Vám pustí relaxačnú hudbu presne podľa Vašeho výberu. Budete tak môcť zaspávať pri šume vetra, štebote vtákov či podobných zvukoch.

  • Pôvodná cena: 0,99$
sleep-time

TwistiX

Jedná sa o arkádovú hru, v ktorej sa musíte vyhýbať rôznym nástrahám ako sú míny, oheň, rakety či mnoho iných prekážok. Určite to bude zábava na niekoľko hodín pre každého kto si to stiahne.

  • Pôvodná cena: 0,99$
twistix

Twitterminal

Jedná sa o veľmi zaujímavú aplikáciu určenú ako doplnok k Twitteru. Na pozadí aplikácie Vám budú preletovať malé vtáky a z nich je každý jeden buď tweet, účet alebo komentár.

  • Pôvodná cena 9,99$
twitterminal

Remote for Roku

Jedná sa o aplikáciu, ktorá premení Váš iPhone či iPod Touch na ovládač pre prehrávače Roku. Aplikáciu si jednoducho spojíte s prehrávačom pomocou WiFi a jediné čo potom stačí robiť je pustiť si film.

  • Pôvodná cena: 0,99$
remote-for-roku

Flying Benjamins HD

Aplikácia, ktorej význam skutočne nerozumiem. Na našich stránkach sme mali už nespočetne veľa jej klonov, ktoré boli zlacené z 29,99$. V tejto hre však nemusíte lietať ako vrtuľník či vesmírna ľod, no môžete ako stíhačka.

  • Pôvodná cena: 29,99$
flying-benjamins-hd

*Zdroj: bgr.com

 

 

Související články

Dnes nejčtenější

.