Zavřít reklamu

Makeup genius iconKdyž jsem se jednou svého skvělého kamaráda a jednoho z nejznámějších a nejlepších kadeřníků na Slovensku Igora Novosada ptal, jaká značka je skutečně nejlepší, bez váhání uvedl L’Oréal s tím, že nikdo na světě nedává do výzkumu a vývoje tolik, co oni. Nyní se ukazuje, že to neplatí jen u samotných kosmetických produktů, ale L’Oréal Paris investoval také do aplikace, která vás s těmito produkty seznámí a to zcela jedinečným způsobem.

MakeUp Genius vsází na takzvanou rozšířenou realitu a dělá to naprosto jedinečným způsobem a musím říct, že osobně neznám aplikaci, která by dokázala využít rozšířenou realitu tak geniálně, jako právě MakeUp Genius. Věřím, že obzvlášť dámám, které se o technické novinky příliš nezajímají, bude aplikace připadat skutečně neuvěřitelná. MakeUp Genius totiž vezme vaši tvář a v reálném čase vám na ni nanese MakeUp včetně lesku na rty, rtěnky, stínů, pudru a všeho co dámy s oblibou nanášejí na svůj obličej.

V čem spočívá již zmíněná genialita? V tom že to aplikace dělá v reálném čase tak, že se sledujete přes přední kameru iPhonu a na displeji vidíte svůj obličej s naneseným makeupem a můžete se přitom pohybovat v podstatě neomezenou rychlostí, máte možnost hýbat rty i celým obličejem a makeup se pohybuje tak, jako byste jej skutečně měli na tváři, což ve výsledku působí naprosto jedinečně a dáma si tak skutečně může vybrat, jaký makeup na dnešní rande zvolí nebo jaké produkty při příští návštěvě parfumérie nebo drogérie nutně skončí v jejím košíku.

Makeup Genius app
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Na výběr máte po prvním spuštění aplikace okamžitě již hotové looky, které vytvořily některé místní i světové celebrity. Stačí si vybrat ten, který se vám nejvíc hodí a okamžitě jej uvidíte na vaší tváři a můžete si sama zvolit, zda je vhodný nebo se raději podíváte na další. Samozřejmostí je pak možnost v předem definovaných makeupech měnit jednotlivé produkty, tedy jednotlivé barvy a dotvářet jej tak k obrazu svému. Případně si pak můžete vybrat pouze jednotlivé produkty a otestovat například lesky na rty nebo oční stíny.

Makeup genius
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

V aplikaci pochopitelně najdete jen produkty značky L’Oréal Paris, což je celkem logické, ovšem vůbec to nevadí, vzhledem k tomu, že si máte možnost vyzkoušet barvy a odstíny do kterých byste za běžných okolností nešli a poté si je můžete koupit od úplně jiné značky než je L’Oréal. Dámy tuto aplikaci si zkrátka zamilujete a je vhodná především pro ty z vás, které si za běžných okolností netroufnou experimentovat.

Makeup genius lsa
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata:

Související články

Dnes nejčtenější