Zavřít reklamu

applewatch2-250x296 Uvedenie prvých inteligentných hodiniek od spoločnosti Apple na trh sa pomaly, ale isto blíži a preto sa niet čomu čudovať, že sa začíname o nich dozvedať rôzne zaujímavé informácie. Už v apríli/dubnu tohto roku sa ukáže, či budú Apple Watch rovnako úspešným zariadením ako iPod, iPhone či iPad. Poďme sa však pozrieť na zaujímavú vec, ktorú tieto hodnky ponúknu.

Apple je už od svojich začiatkov známy svojím zmyslom aj pre ten najmenší detail. A presne toto sa odrazilo aj na Apple Watch. Tie okrem tohto, že užívateľovi ponúknu hlásnenia vtedy keď by sa mal ísť prejisť alebo, že mu bude môcť niekto poslať srdcový tep prinesú aj zaujímavý displej. Už teraz je známe, že sa bude jednať o Retina displej s vysokým rozlíšení. Táto malá obrazovka však ponúkne neuveriteľne sýtu čiernu farbu.

To bude znamenať, že displej nebude možné odlíšiť od okrajov samotných Apple Watch. Tento prvok je výsledkom práce Jonyho Iva, ktorý dbal na to aby všetky prvky zobrazené na Apple Watch prinášali dojem akoby plávali v priestore. Síce je na súčasných modeloch iPhone čierna farba dosť sýta, no podľa Iva to ešte stále nie je ono. Preto tieto hodinky ponúknu displej, ktorý bude zobrazovať superčiernu farbu. Taktiež by mal byť energeticky veľmi úsporný, čo bude myslím, že dobrá vlastnosť keďže Apple Watch nemajú disponovať batériou s ohromujúcou kapacitou. Jedinou nie príliš lichotivou vecou pri týchto hodinkách bude zrejme fakt, že ich používanie bez iPhone bude vo výraznej miere obmedzené. Či však Apple nejako vyrieši aj tento fakt, sa necháme prekvapiť.

Apple Watch
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

*Zdroj: businessinsider.com

Témata:

Související články

Dnes nejčtenější