Zavřít reklamu

App Store icon V dnešnom článku Vám opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva nevieme presnú dobu trvania tejto akcie preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň. Už v treťom vydaní tohto článku pre tento týždeň sa pozrieme na aplikácie, ktorých funkcie sú skutočne rôznorodé. Niektoré z týchto dnešných aplikácií sú skutočne zaujímavé a taktiež ponúkajú zaujímavé funkcie, no najväčšia zľava sa týka aplikácie akú sme tu mali už 3 krát a vždy v inom prevedení.

Note Rocket
Pomocou tejto aplikácie si bude môcť každý jeden kutil odfotografovať svoje dielo a zdielať jeho miery so svojím tímom nadšencov. Obrázky môžete jednoducho zdielať pomocou e-mailu alebo rôznych sociálnych sietí.

  • Pôvodná cena: 1,99$
note-rocket
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

 

DDLN Cam
Fotoaplikácia, ktorá ponúka užívateľovi nepreberné množstvo rôznych funkcií, ktoré ocení každý kto si rád upravuje svoje fotografie. Okrem veľkého množstva filtrov aplikácia ponúka aj možnosť „zrkadla“.

  • Pôvodná cena: 1,99$
ddln-cam
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

//

Cities
Aplikácia určená pre miľovníkov veľkomiest a architektúry. V tejto aplikácii sú zakomponované fotografie väčšiny svetových miest. Môžete sa tak pozrieť na zaujímavé zábery, ktoré by ste možno bežným okom nevideli.

  • Pôvodná cena: 0,99$
cities
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Quantum Legacy HD
Osobne príliš nerozumiem vznamu tejto hry, keďže existuje minimálne trojicha hier takmer identických. Všetky však boli už takto zlacnené a asi sa ani niet čomu diviť. ˇKaždopádne si hra možno nájde aj svojich prívržencov.

  • Pôvodná cena: 29,99$
quantum-legacy-hd-turbo
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

O’Timer
Už ako samotný názov aplikácie napovedá jedná sa o časovač, ktorý však ponúka veľké množstvo zaujímavých funkcií. Ocenia ho najmä domáce gazdinky pri pripravoavní svojich domácich špecialít.

  • Pôvodná cena: 0,99$
o-timer
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

//

*Zdroj: bgr.com 

Související články

Dnes nejčtenější