Zavřít reklamu

App Store icon V tomto článku Vám prinášame opäť zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva nieviem presnú dobu trvania tejto akcie preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň. V dnešnom vydaní tohto článku sa jedná o aplikácie, ktoré sú určené na úpravu fotografií, či o hry. Najväčšia zľava sa týka poslednej aplikácie.

Almighty PHOTO
Jedná sa o aplikáciu určenú na ukladanie fotiek do albumov, ktoré Vám v budúcnosti dokonale uľahčia ich prezeranie. Aplikácia je vhnodná najmä pre užívateľov, ktorí majú vo svojom mobile skutočne veľké množstvo fotografií.

  • Pôvodná cena: 2,99$
almighty-photo
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Axe in Face
Jedná sa o veľmi jednoduchú hru, ktorá disponuje intuitívnym ovládaním. Táto aplikácia bude ideálna na skrátenie dlhej chvíle pri čakaní napríklad na autobus, vlak či električku.

  • Pôvodná cena: 0,99$
axe-in-face
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

DragonLair
Hra určená najmä pre ľudí, ktorí majú radi japonský štýl umenia anime. Zaujímavosťou tejto aplikácie ako takej je podpora zariadení so systémom iOS 4.1 a novších. Jedná sa tak o jednu z posledných zariadení, ktorá takouto podporou disponuje.

  • Pôvodná cena: 4,99$
dragonlair
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Store Times
Aplikácia určená hlavne pre vášnivých prívržencov nakupovania. Obsahuje otváracie hodiny veľkého množstva rôznych obchodov, fast foodov či butikov.

  • Pôvodná cena: 0,99$
store-times
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Quantum Galaxy HD
Aplikácia, ktorá dnes ponúka zľavu bez jedného centu až 30 dolárov. Jedná sa o podobný štýl aplikácie aký sme tu mali minule v rovnako veľkej zľave. V tejto hre lietate s vesmírnou loďou a bojujete proti nepriateľom.

  • Pôvodná cena: 29,99$
quantum-galaxy-hd
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější