Zavřít reklamu

iPhone_5SZväčšenie displeja u iPhone 6 si vyslúžilo zmiešané reakcie a zatiaľ čo časť užívateľov si väčší displej chváli, iných užívateľov naopak väčší displej odradil od kúpy. Apple však na túto kategóriu užívateľov nezabudol a podľa čínskych dodávateľov by mal Apple v druhej polovici roku 2015 uviesť ďalší model iPhone, vďaka čomu by sme sa stretli až s tromi modelmi iPhone budúci rok. Malo by sa jednať o priameho nástupcu iPhone 5s, keďže telefón ponúkne 4-palcový displej s rozlíšením 1136 x 640 pixelov, s akým sa stretávame u „päťkových“ iPhonov.

Telefón by mal byť určený primárne pre ženy, ktorým by menší iPhone poskytol jednoduché ovládanie telefónu jednou rukou. Je však jasné, že svoje publikum si nájde aj u mužov. Telefón by mohol potenciálne nahradiť iPhone 5s budúci rok, keďže sa vraví, že Apple budúci rok vyradí iPhone 5c a 5s by sa tak stalo posledným 4-palcovým modelom. Ale ako je už známe z histórie, Apple môže jednoducho začať predávať úplne nový model, čoho ukážkou je práve iPhone 5c, ktorý behom sekundy nahradil iPhone 5. Dávalo by to však aj zmysel z hľadiska upgrade, keďže 4-palcový iPhone s vysokou pravdepodobnosťou ponúkne výkonnejší hardvér oproti 5s, ktoré bude na jeseň/podzim 2015 už zastaralým produktom.

O telefóne toho bohužiaľ nie je moc známe a nie je celkom jasné, ako by vyzeral, no zdá sa celkom vylúčené, že by sa jednalo o plastový telefón. Rovnako je pochybná pravosť informácie, ale stále treba brať do úvahy, že minulý rok sme neverili, že by Apple vyrobil plastový iPhone 5c a tento rok sa nám pre zmenu zdalo neuveriteľné, že by Apple vyrobil iPhone 6 Plus s 5.5-palcovým displejom. Ak by teda Apple vyrobil menší iPhone, už by nás to zrejme neprekvapilo tak, ako keď minulý rok Apple predstavil modely 5c a 5s. Osobne by ma ale predstavenie takéhoto modelu príjemne prekvapilo.

iPhone_5s_dock
*Zdroj: GforGames

Dnes nejčtenější

.