Zavřít reklamu

Bendgate je za námi, alespoň prozatím. Internet je totiž místo, kde se něco z čista jasna objeví a za pár dní vyšumí a je otázkou, zda tuto aféru vytvořilo pár youtuberů, anebo jestli to opravdu byla aféra založená na pravdě a skutečných zkušenostech uživatelů. Ať tak či onak, několik uživatelů si na ohýbání svých přístrojů stěžovalo, a tak je možné, že o tomto problému v budoucnu ještě hodně uslyšíme.

V dnešním světě se chce každý prosadit a vydělat peníze kde se dá. Firma gTool se aférou bendgate tedy inspirovala a představila produkt PanelPress, který by měl problém s ohýbáním vyřešit. Toto zařízení sedí speciálně na iPhone (5, 5s, 6, 6 Plus) a ohnutý hliník pomůže pomocí tlaku dvou ploch bezpečně vrátit zpět do původního tvaru.

Tento produkt není ale určen pro klasické uživatele iPhone, nýbrž pro servisní centra a opravny telefonů, a tak by po něm určitá poptávka mohla být. gTool není na trhu žádným nováčkem, v minulosti tato firma představila podobná nářadí, jako například iCorner (opravuje ohnuté rohy na poničených iPadech a iPhonech) nebo Screen Jack (bezpečně odtrhne displej od těla zařízení).

gTool PanelPress je momentálně k dostání pouze v Evropě, a to za 228€.

Screen Shot 2014-10-10 at 3
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Screen Shot 2014-10-10 at 3
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější