Pioneer prezentuje AppRadio s podporou CarPlay na výstavě Paris Motor Show

|
Kategorie:iPhone
Diskuze (1)

pioneer_appradio_4_carplay_demoVýrobce autorádií Pioneer zahájil dnešní Paris Motor Show představením svého nového modelu autorádia s názvem AppRadio 4 (SPH-DA120) podporující technologii CarPlay.

Tato zpráva potěší především ty, kteří by rádi měli ve svých vozech funkci CarPlay, ale nechtějí si kvůli tomu kupovat nový vůz, který již bude mít tuto funkci zabudovanou. Výhodou je především to, že autorádio se dá umístit do vozů, které nepodporují funkci CarPlay. Cena toho modelu je stanovena na 600 dolarů. Samotné AppRadio 4 se zabudovanou funkcí CarPlay bude nabízet funkce jako je Siri, zprávy, hlasovou navigaci a další. Na krátké ukázce, která je umístěna níže můžeme vidět, že rádio nabídne jednoduché ovládání a navigování v mapách, jak již známe z předchozí ukázek CarPlay.

Pioneer je tak jedním z prvních vůrobců umožňující přidat technologii CarPlay od Applu do stávajících vozů. Tato technologie bude také nabízena v nových vozech od předních automobilových výrobců jako jsou Ferrari, Mercedes-Benz, Volvo, BMW, Ford, Hyundai, GM, Honda a další.


pioneer_carplay|
1
Leitz

Diskuze

  Nádhera!!na toto som čakal…mediálne systémy iných značiek su v plienkach stale jedine kto to ma vychytaly uz je asi BMW a Audi a Tesla..ale to su auta pre ludi s inými príjmami 🙂
  Najviac ma zaujal detail ovládania pri mapách..zoomovanie pinch-zoom roztiahnutim prstov od seba -pri prezentácii carplay sa mi zda vo Ferrari (oficiálne video od Apple)tam zoomovanie prebiehalo cez tlačidla + a -….to som bol trosku sklamaný ked som to videl…ale pioneer ma mili prekvapil!(az na cenu 😛 600€ mi pride dost este 400-500€ mi pride fajn ale 600..)uvidime ale správny krok pioneer! Dufam ze aj ostatní výrobcovia zapracuju…

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz