Zavřít reklamu

Reproduktor iPhone nie je zrovna ideálny na počúvanie hudby a tak sa netreba čudovať, že mnoho ľudí pátra po reproduktoroch a dokoch, ktoré by mohli vyriešiť tento problém. Nuž, oficiálne príslušenstvo pre iPhone nebýva zrovna najlacnejšou záležitosťou a preto sa nájdu aj takí ľudia, ktorí by chceli nájsť jednoduché a ľahké riešenie za pár korún, alebo dokonca zadarmo. Verte neverte, zvuk vám môžu zosilniť aj veci z vašej domácnosti, napríklad keramická váza. A ako by povedal známy televízny šéfkuchár, „A když nemáte ani vázu, tak tam nedávejte nic.“

Váza ako taká je jedným z viacerých možných keramických predmetov, ktoré môžu posilniť reproduktor telefónu iPhone a umožnia vám tak počúvať hudbu hlasnejšie, než doteraz. To isté platí prakticky u každého dutého predmetu, keďže zvuk sa odráža od jeho dna a tým pádom sa zvyšuje jeho hlasitosť. Môžete tak použiť aj napríklad pohár či odmerku z úplne iného materiálu, než z keramiky. Existuje však aj kuriozity, ako napríklad uloženie iPhonu do typického obalu čipsov Pringles. iPhone sa do vnútra tohto obalu vkladá celkom jednoducho bez väčšej fyzickej námahy, a s výnimkou možného zamastenia vo vnútri neexistuje nič, čo by telefón poškodilo.

No a nakoniec je tu ešte jeden spôsob, ako zvýšiť hlasitosť. Najjednoduchší z najjednoduchších, najlacnejší z najlacnejších a navyše so skutočne všestranným využitím. Pokiaľ chcete zvýšiť hlasitosť reproduktoru vášho telefónu iPhone, jednoducho stačí vložiť telefón do zásuvky (šuplíku) v skrinke. Tento spôsob je možné považovať za dokonalejší najmä preto, že skrinky sú s nami prakticky všade – doma, v práci, na izbe v hoteli. Samozrejme, všetky uvedené spôsoby je treba brať skôr ako ultra-rýchle riešenie a je treba uznať, že skutočné reproduktory poskytnú ďaleko vyššiu kvalitu zvuku. Pokiaľ vás zaujíma, ako hrajú rôzne reproduktory a dokovacie stanice, potom navštívte naše Recenzie.

features_camera_recognition
*Zdroj: TUAW

Související články

Dnes nejčtenější

.