Zavřít reklamu

Konec letošního roku se nezadržitelně blíží a dnešní půlnoc nás přenese do roku 2014, do roku ve kterém nás čeká spousta novinek, do roku od kterého mají všichni fanoušci Applu velká očekávání. Pojďme se tedy ještě jednou a naposledy podívat na rok, který právě končí, místo klasické rekapitulace, ve které se dozvíte to, co jste se dozvěděli již mnohokrát během roku, se však pojďme podívat nikoli na Apple, ale přímo na Letem světem Applem.

V letošním roce náš server poprvé v historii překročil hranici milionu unikátních návštěvníků za rok. Celkově nás za letošní rok navštívil 1 200 000 UIP, kteří společně vygenerovali v letošním roce na našem serveru více než 5 500 000 návštěv, během kterých došlo ke zobrazení neuvěřitelných 20 500 000 stránek. Meziročně se zvýšil počet UIP o 75% z 687 390 na letošních 1 206 860. Největší návštěvnost jsme zaznamenali v den představení iPhone 5s, kdy navštívilo během 24 hodin náš server 54 000 návštěvníků.

Nejvíce návštěvníků k nám v letošním roce zavítalo z Prahy a Bratislavy, na třetím místě pak skončilo Brno, za kterým následuje Ostrava, Plzeň a Košice. Nejpoužívanějším prohlížečem našich čtenářů je Safari, které používá až 50% návštěvníků. Druhým nejpoužívanějším je pak s 26% Chrome, následovaný s 9% Firefoxem.

Nejpoužívanějším operačním systémem se v letošním roce při návštěvách našich stránek stalo iOS s 34% podílem návštěv, následované OS X s 33% podílem a Windows s 28% podílem. Téměř tří procentním podílem se pak zapsal také Android. Pokud se bavíme pouze o mobilních operačních systémech, pak 92% všech návštěv patří iOS a to nejčastěji iOS 6.0.3 v závěsu s iOS 7.0.4. Za letošní rok jsme vydali 3555 článků, včetně toho dnešního, do kterých jsme přidali 6029 obrázků. Na LsA se v letošním roce objevilo 18 853 komentářů a nejaktivnějším komentátorem v letošním roce se stává Amnart.

Chceme vám všem, kteří jste se podíleli a doufám že i nadále budete podílet na těchto výsledcích, co nejsrdečněji poděkovat. Když jsem začal LsA dělat, nenapadlo by mě co lze z dětského pokoje dosáhnout a doufám, že i vy si dáte pro nadcházející rok cíle a uděláte vše proto, abyste si je splnili. Nezbývá než vám držet palce ve všem, co se rozhodnete dělat a dokázat. Přejeme tedy všem našim čtenářům, partnerům, redaktorům a rodinám co nejúspěšnější rok 2014, ve kterém dokážete vše, do čeho se pustíte!

Děkujeme všem našim návštěvníkům a partnerům a přejeme vám co nejlepší vstup do Nového roku!

LsA_2013_stats

LsA_2012:2013_stats

Dnes nejčtenější

.