Zavřít reklamu

Do Vánoc sice zbývá ještě několik málo dní, ovšem jsem si jisti, že ty prožijete se zcela jinými starostmi, než je čtení LsA. Proto nám dovolte již dnes, poděkovat za vaši přízeň v roce 2013, popřát vám bezstarostné prožití Vánočních svátků, při kterých zažijete pohodu s rodinou a přáteli, stejně tak jako krásné okamžiky při rozbalování Vánočních dárků. Budeme rádi, pokud jeden malý dárek přijmete také od nás a stáhnete si zcela zdarma plnou verzi MacX Video Converter Pro, díky kterému můžete převádět videa z téměř 300 různých formátů a kodeků do svých iOS, ale i dalších zařízení. Součástí aplikace je také MacX YouTube Downloader, díky kterému máte možnost stahovat videa ze serveru YouTube a ty si automaticky nechat rovnou převést do formátu pro svůj iPad, iPhone nebo iPod.

Pro stažení aplikace stačí přejít na následující odkaz a poté stáhnout pomocí tlačítka Get it Free instalační soubor. V tom naleznete také licenční kód, jenž je nutné zadat při instalaci aplikace. Aplikace není časově ani funkčně omezena a máte možnost ji využívat stejně, jako kdybyste si ji koupili za běžnou cenu 49,95$. Jediný rozdíl je pak v absenci aktualizací, ovšem software je dle našeho názoru na takové úrovni, že aktualizace hned tak potřebovat nebudete.

Dovolte mi tedy abych vám ještě jednou co nejsrdečněji popřál Veselé Vánoce a co nejúspěšnější rok 2014. Budu věřit stejně jako všichni ostatní, co se na LsA podílejí, že se v příštím roce opět sejdeme na našem webu. Tentokrát však již pod hlavičkou naši nové společnosti zastřešující všechny projekty, tedy pod hlavičkou Virtual Factory s.r.o.

LSA_Vanoce_2013

Dnes nejčtenější

.