Zavřít reklamu

Mnoho z vás právě v tuto chvíli drží v ruce svůj vůbec první produkt od společnosti Apple. Je jedno zda jste se stali majiteli nejnovějšího MacBook Pro s Retina displejem nebo iPodu shuffle, stali jste se členem Apple rodiny a od dnešního dne můžete začít využívat vše, co vám vaše zařízení nabízí. Ačkoli se Apple snaží vytvářet své produkty co nejjednodušší na používání, připravili jsme pro vás seznam článků, které se mohou zejména začátečníkům hodin.

Jsme si jisti, že na množství svých otázek naleznete odpověď přímo na LsA, stačí zadat to co hledáte v prvém horním rohu a stisknout tlačítko lupy. Pokud vám ani vyhledávání nepomůže získat odpověď na vaši otázku, využijte prosím naše Apple fórum nebo sociální síť Facebook s profilem LsA. Mnoho z vás také narazilo pod stromečkem na nové zařízení a toho stávajícího se bude chtít co nejvýhodněji zbavit. V takovém případě se nejdřív podívejte na článek „Jak co nejlépe prodat váš starý Apple produkt“ a poté jej přidejte do Apple bazaru na LsA.

Pro začínající uživatele jsme vytvořili také speciální sekci, ve které naleznou články, které jim pomohou v začátcích používání jejich nových produktů, sekci Tipy pro začátečníky naleznete přímo zde. Kniha, která je zcela zdarma od LsA se sice věnuej dnes již zastaralému OS X 10.6 Snow Leopard, ovšem drtivá většina rad z této knihy funguje také pod OS X 10.7, 10.8 nebo 10.9 Mavericks. Knihu si můžete zdarma stáhnout přímo zde.

Dnes nejčtenější

.