Objavili sa nové fotografie obsahu balenia iPhone 5C

Presne tak ako v priebehu predchádzajúcich dní, tak aj tentoraz sa na internete objavili nové fotografie iPhone 5C a jeho balenia. Ako sa ukazuje, balenie na fotografiách prináleží zrejme bielej verzii telefónu, čo môžeme vidieť na obrázku v samotnej dokumentácii. Ten nám ukazuje nielen biele pozadie na obrazovke telefónu, ale aj popis ovládacích prvkov mimo obrazovky. Dokument je navyše v holandskom jazyku, a môže dokazovať, že Apple skutočne predstaví lacnejší prístroj menom iPhone 5C.

Pri hlbšom preskúmaní fotografie je vidieť, že sa jedná o rovnakú dokumentáciu, ktorá sa na internete objavila už včera, tentoraz ju však vidíme detailnejšie. Na fotografiách sa mimo iného nachádza množstvo vecí zvnútra balenia, konkrétne ide o všetky dokumentácie, nálepky Apple, a nechýba tu ani vyberač na SIM karty, tvarovo identický so všetkými predchádzajúcimi verziami. Vzadu tiež môžeme vidieť niečo, čo pripomína nálepku z prednej časti zariadenia, tá však nie je prilepená k prednej časti zariadenia. Na ikone kalendáru tiež môžeme vidieť číslo „10“, čo môže potvrdzovať špekulácie, že Apple predstaví nový iPhone už 10.9.2013.

*Zdroj: CTechcn.com

|
7
Leitz

Diskuze

  Písal som to len preto, že všetko je tam tak pekne vyznačené a toto nikde 😀 a sorry, nesledujem kadejake fotky leakov a tak, boli z toho zbytočne hlava len 🙂

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Další články

Leitz