Zavřít reklamu

Steve Jobs – vizionář, génius, nelítostný manažer, nesnesitelná osobnost? Posuďte sami. Spoluzakladatel společnosti Apple, od jehož smrti letos na podzim uplynou dva roky, ožívá nyní na filmovém plátně. V životopisném filmu „jOBS“ si počítačového génia zahraje Ashton Kutcher. Mimochodem nabídka této role mu od režiséra Joshua Michaela Sterna údajně přišla esemeskou – na jeho nový iPhone 4S. „Nesmírně si práce Steva Jobse vážím a mám spoustu přátel, kteří ho znali nebo pro něj pracovali. Rozhodování, zda tuto roli přijmu nebo ne, ale bylo těžké. Ztvárnit autenticky někoho, kdo byl natolik významný nejen za svého života ale i po něm, koho všichni znali a mají ho stále v čerstvé paměti, mě trochu děsilo. Na druhou stranu to ale byla životní výzva“ přiznává Ashton Kutcher, který je shodou okolností investorem a poradcem řady technologických společností.

Nyní máte možnost vidět film v kině na vlastní oči bez toho, aniž byste museli kupovat vstupenky, ty totiž můžete v naší soutěži která probíhá ve spolupráci s bontonfilm vyhrát. Stačí když nám na mail soutez@letemsvetemapplem.eu nebo přímo pod tento článek do komentáře napíšete, proč právě vy byste chtěli vidět film jOBS. Dne 13. 8. 2013 bude vybrán jeden výherce který získá dvě vstupenky na film jOBS do jakéhokoli kina v síti CineStar v ČR a další dva výherci, z nichž každý získá jednu vstupenku. Vstupenku není možné uplatnit na promítání premiéry.

Ceny

  • 1. cena 2x vstupenka na film jOBS do jakéhokoli kina v síti CineStar v ČR
  • 2. cena 1x vstupenka na film jOBS do jakéhokoli kina v síti CineStar v ČR
  • 3. cena 1x vstupenka na film jOBS do jakéhokoli kina v síti CineStar v ČR

Pravidla

  • Napište nám přímo do komentáře pod tento článek nebo na mail soutez@letemsvetemapplem.eu do 13. 8. 2013, proč právě vy chcete vidět film jOBS.

Pokud chcete zdvojnásobit svoji šanci na vítězství, můžete se účastnit soutěže o vstupenky také na našem Men’s Magazine. Soutěž trvá do 13.8. 2013 do 12:00 a ještě jednou upozorňujeme, že vstupenky jsou platné v jakémkoli kině CineStar v ČR na promítání filmu jOBS s výjimkou premiéry. Výherce oznámíme v sekci Novinky na LsA a budou kontaktováni mailem. Pro doručení vstupenek je nutné následně napsat svoji adresu. Platnost vstupenek je do 15. 9. 2013.

jobs-poster-ashton-kutcher

Související články

Dnes nejčtenější

.