Zavřít reklamu

Zatím co videa a fotografie šasi nebo dalších součástek iPhone lite přibývají téměř každým dnem, až doposud se neobjevilo žádné video nebo alespoň fotografie na které je kompletní iPhone lite. To však nyní mění server Tactus.com, který se zabývá výrobou a prodejem příslušenství pro mobilní zařízení od společnosti Apple. Právě Tactus na svém oficiálním blogu zveřejnil první fotografie kompletního iPhone lite. Fotografie zachycují přístroj, který by měl být očekávaným levnějším iPhone.

Telefon se zdá být kompletní, včetně fotoaparátu a blesku, ovšem ani na jedné fotografii jej nemáme možnost vidět zapnutý. Na fotografiích je podezřelý zejména zadní nápis iPhone, který vypadá skutečně velmi levně a rozhodně neprezentuje kvalitu, na kterou jsme v případě Apple zvyklí i u těch nejlevnějších přístrojů jako je iPod shuffle. Zdá se, že se buď jedná o jeden z prvních prototypů přístroje, které Apple vyrobil nebo, což je pravděpodobnější, vidíme na fotografiích telefon poskládaný z více dílů z nichž některé nejsou originální.

To nás však nemusí ani v nejmenším nemusí trápit. Pro nás jsou fotografie důležité zejména kvůli tomu ,že konečně získáváme reálnou představu o tom, jak iPhone lite působí a vypadá v porovnání s iPhone 5. Jak e zdá, není přístroj o mnoho větší než klasický iPhone 5 a nabízí taktéž 4″ displej. Tactus tvrdí, že je přístroj 9mm tlustý, což znamená, že je o 1,4mm tlustší než iPhone 5. iPhone lite je produktem, který jak se zdá má zatím skutečně velké množství úniků a je otázkou, čím je to způsobeno.

finalcomp3
finalcomp2
finalcomp1
finalimage4
finalimage2
img1

*Zdroj: tactus.com

Související články

Dnes nejčtenější

.