Máme fotografie předního krytu iPhone 5S a home button tlačítka s logem Apple

iphone_5s_home_buttonÚniky fotografií iPhone 5s se soustředily až na jedinou výjimku v podstatě pouze na vnitřní části telefonu. Jedinou výjimkou pak byl únik fotografie celého prototypu, který byl však ještě z loňského roku a tak je zřejmé, že iPhone 5s od té doby prodělal řadu změn. Nám se nyní podařilo získat fotografie předního skla iPhone 5s a také home button tlačítka. Právě tlačítko je zatím zřejmě nejzajímavějším únikem co se týká iPhone 5S.

Tlačítko totiž poprvé v historii iOS zařízení nabízí logo společnosti Apple, pod kterým se bude s největší pravděpodobností ukrývat senzor otisků prstů. Nezapomínejme že před časem se objevily právě koncepty, které ukazují logo společnosti Apple. Fotografie pochází od velmi dobře informovaného zdroje a jsme přesvědčeni o jejich věrohodnosti.

iPhone_5s_home_button_apple_logo

2

Leitz
Vstoupit do diskuze (19)

Diskuze

  Stanley mas pravdu, muze to byt i tou fotkou nicmene fotografie pochazi ze Shenzenu z továrny, odkud některé díly jdou přímo do prodeje na tele-mall.com. Fotografie pochází od stjeného zdroje jako loňské úniky iPhone 5 které se ukázaly jako věrohodné.

  Reagovat

  Dúfam, že robotníci v tej Číne zoberú pilníky a vypílujú symetrické logo Apple bez ostých hrán. Nezdá sa mi, že by to bolo fotkou.
  Každopádne je to po deasingovej stránke len PLUS. Keby tam bol snímač odtlačkov prstov a aj notifikačná dióda v jednom, ktorá by sa rozsvietila po každej zmeškanej správe alebo zmeškanom hovore, bolo by to fajn. By nám blikalo alebo svietilo logo Apple na iPhone 5S ako na Macbookoch 🙂 🙂 🙂 Praktické, pekné ala Apple 🙂

  Reagovat

  Je to hnus ,Po stránce desingu to nedává smysl který s produktů Apple má dvakrat logo na na jednom zařízení hm (v jiném případě by muselo zmizet ze zadní části iPhone.Tohle není styl Jony Ive .Nějakej korejec se ve volné chvili nudil. Třeba se ale pletu a Jony Ive asi chybel při rekonstruky desingu iPhone .

  Reagovat

  ja len dufam ze apple da konecne normalnu baterku a prestane nas vydrbavat s bateriou 1400mah

  teraz som videl blackberry Q10 a ta baterka do blackberry je mala ako baterka do iphonu 4 ale ma kapacitu 2100 mAh

  proste 1400 je na dnes slabe

  tu je odkaz na video kde je ukazana blackberry aj s baterkou dajte video na 5 minut a 16 sekund

  Reagovat

  Trooper77: to nebude vidět, je to pod tím sklem aby si to tlačítko nevytáhnul když budeš mít ulepený prst.
  Aji v tom dnešním sou myslím ňáké malé pacičky.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz