Zavřít reklamu

Tima Cooka na jeho cestě do Číny doprovodil také Phil Schiller, marketingový ředitel společnosti Apple. Ten poskytl rozhovor pro Shanghai News, který následně přeložil Next Web a nyní vám nejdůležitější část přinášíme také na LsA. Reportér Huang Yinlong se Schillera zeptal na produkty společnosti Apple a Schiller odpověděl následovně: „Každý výrobek, který společnost Apple vyrábí je složen z nejlepších dostupných technologii. To zahrnuje výrobní proces, Retina displej a unibody design, díky čemuž můžeme vyrábět nejlepší produkty na trhu.“

Nyní se ovšem dostáváme k opravdu zajímavé informaci, té o které se poslední týdny spekuluje více, než je zdrávo. Phil Schiller v rozhovoru totiž vyrátil spekulace o levnější variantě mobilního telefonu Apple a potvrdil tak naše slova z dnešního dopoledne, kdy jsme uvedli, že Apple by poškodil levnější variantou iPhone především sám sebe.

„Ze začátku byli v číně populární obyčejné mobilní telefony bez operačního systému, tedy telefony které neoznačujeme jako smartphony. Nyní jsou v číně populární levné smartphony a postupně vytlačují běžné telefony z trhu. Přes popularitu levných chytrých telefonů, společnost Apple nevidí v těchto produktech svoji budoucnost. Ve skutečnosti, i když Apple má jen 20% podíl na trhu chytrých telefonů, má 75% zisk z trhu chytrých mobilních telefonů,“ uvedl Phil Schiller.

*Zdroj: thenextweb.com

Související články

Dnes nejčtenější