Zavřít reklamu

Od dnešního dne mají slovenští čtenáři možnost zakoupit si iTunes Gift Cards, které se oficiálně začaly prodávat u dvojice slovenkých prodejců Apple Premium Reseller a to konkrétně u Traco a SWP. Navzdory tomu, že Slovensko nemá zatím oficiální online Apple Store, již prodává iTunes Gift Cards, čemuž vděčí za použití Eura. Apple skutečně nepřinese iTunes Gift Cards v českých korunách a jedinou šancí tak je, že by zákazníkům umožnil platit za tyto kupóny korunami, což je ovšem k neustále se měnícímu kurzu značně nevýhodné.

Kupóny které jsou určeny primárně jako dárek jsou však velmi zajímavou možností pro každého, kdo nemá elektronickou platební kartu nebo iTunes jeho kartu nepřijímají. Itunes Gift Cards je možné použít pro nákup na všech třech obchodech kompatibilních s iOS, tedy na iTunes Store a iTunes App store. Bohužel Apple prodává karty samostatně a tak není možné kombinovat jejich kredit, pokud tedy chcete kartu pro nákup v iTunes App Store, tedy pro nákup aplikací je nutné koupit kartu s názvem App Store. Pokud chcete kupovat hudbu nebo filmy v iTunes Store, je nutné koupit kartu s názvem iTunes!

Karty jsou dostupné s kreditem v hodnotě 15, 25 + 50€. Apple tak na předvánoční trh přinesl i slovenským uživatelům něco nového, co jistě potěší zejména děti, které nemají kreditní karty, ale zároveň chtějí i placené aplikace na své iOS zařízení. Použití karet je velmi jednoduché, stačí když vložíte kód z karty do položky Redeem ve vašem iTunes nebo iOS zařízení a kredit bude okamžitě připočítán.

itunes25

Související články

Dnes nejčtenější