Zavřít reklamu

itunes_gift_CardNa Paypal Digital Gift Storu na Ebayi se objevila zajímavá nabídka. Ta totiž umožňuje ušetřit 20% na 50 a 25 dolarových iTunes dárkových kartách či iTunes Gift Cards, chcete-li. V praxi to znamená, že za kartu v hodnotě 50 dolarů zaplatíte jen $40, a za 25 dolarovou kartu zaplatíte jen $20. Pokud dolary tedy převedeme na české koruny, dostaneme se na vcelku zajímavou částku 954,- CZK za 50$ a za 25$ zaplatíte příjemných 477,- CZK.

Tuto iTunes kartu můžete uplatnit ke koupi všeho, co vás napadne. Patří sem samozřejmě iOS aplikace, filmy, hudba a iBooks Store, a nechybí ani možnost koupě Mac aplikací z App Storu. Jako poslední možnost je zde zaplacení Apple Music předplatného, pokud vám již vypršela 3 měsíční zkušební doba.

Paypal na svém Ebay obchodě rovněž nabízel i 100$ iTunes dárkové karty se slevou 20%, ale ty byly během pár chvil pryč.

Jedinou nevýhodou pro Evropany může být fakt, že tyto karty jsou dostupné pouze pro US iTunes Store, což znamená, že pokud tuto slevu chcete využít i vy, tak si musíte účet přepnout na americký, uplatnit kupón, nakoupit a poté se můžete vrátit zase zpět na původní český nebo slovenský obchod.

iTunes Gift Cards

//

Související články

Dnes nejčtenější