Zavřít reklamu

Server Macrumors.com dnes pomalu ani nestíhal zveřejňovat fotografie nového mobilního telefonu společnosti Apple, fotografií se totiž objevilo pravdu mnoho. Jako první se objevilo šasi levného 8GB modelu o kterém jsme již informovali a server Macrumors.com jej označuje jako iPhone 4s. Šasi se na první pohled příliš neliší od modelu iPhone 4, obsahuje však dvě velmi zajímavé novinky. První novinkou jsou dvě antény, které se v šasi budou nacházet (upřímně nevíme kde je tam kolegové z Macrumors vidí, ale samozřejmě jim věříme). Díky této novince by již nemělo docházet k problémům se ztrátou signálu během hovorů. Další zajímavostí je, že spodní část základu iPhone 4s neobsahuje dostatek místa pro umístění Home Buttonu, alespoň ne tolik, aby se do něho vešlo dnes známé Home Button tlačítko. Apple má tedy jen dvě možnosti, buď tlačítko zmenší, což je nepraktické a nepravděpodobné, nebo jej zcela vynechá.

iPhone-5
iPhone-5

*iPhone 4s neobsahuje dostatek místa pro umístění Home Button tlačítka.

iPhone 5

Zajímavostí na následující fotografii je zejména označení, které kryt telefonu nese, jedná se totiž o označení N94. Toto označení se poprvé objevilo v SDK iOS 4.3 a jak se později zjistilo, jedná se o model zařízení, které podporuje procesor Apple A5, který využívá již dnes Apple iPad 2.  Tento model má přepracovanou anténu a obsahuje procesor Apple A5. Design je skutečně velmi podobný iPhone 4.

Fotografie iPhone 5

*Prototyp označený jako N94 by měl být pravděpodobně iPhone 5.

Na následujících fotografiích je údajně zachycena základní deska iPhone 4s nebo iPhone 5, tím si pánové z AppleLeaks nejsou příliš jisti, vědí pouze že se jedná o desku z budoucího iPhone. Zajímavostí je, že ačkoli deska vypadá velice podobně desce iPhone 4 CDMA, obsahuje slot na SIM kartu. Mnohem zajímavější je však místo, které je určeno na umístění procesoru, toto místo odpovídá velikostí procesoru Apple A5.

Fotografie iPhone 5

*Zdroj: Macrumors.com, Appleleaks.com, iPatchiPods.com

Dnes nejčtenější

.