Zavřít reklamu

iWork_11

Apple právě uvolnil iWork 9.0.5, jedná se o velmi zajímavý update, který přichází pouhých několik hodin před otevřením Apple Mac App Store, jenž by mohl podle některých náznaků obsahovat iWork 11″. Nová verze kromě velmi podstatných vylepšení uvádí také jednu zajímavou větu: Táto aktualizácia je doporučovaná pre všetkých užívateľov balíku iWork 9.0 a novšieho. Užívatelia iWork.com sú pozvaný na testovanie možností zdielania a poskytnutie odozvy. Pre detailné informácie týkajúce sa tejto aktualizácie a zmien v jednotlivých aplikáciách prosím navštívte túto stránku.

Seznam vylepšení:

  • Pridanie podpory pre prehrávanie Keynote prezentácií na verejných beta stránkach iWork.com, spolu s viac ako 15 animáciami a efektami, pri použití najnovšej verzie prehliadača Safari.
  • Pridanie podpory pre Keynote Remote 1.2, vrátane slideov vo vysokom rozlíšení pre Retina display.
  • Adresuje problém v Keynote s „ruler numbers“ pri pohybe alebo zmene velikosti útvaru alebo skrolovaní.
  • Adresuje problém vyskytujúci sa pri exporte Keynote prezentácie do iTunes/iPodu so súčasne nainštalovaným iTunes 10.
  • Vylepšuje čitateľnosť ePub dokumentov vyexportovaných z Pages.
  • Obsahuje možnosti verejného zdielania a súkromného uploadu pre iWork.com do Keynote, Pages a Numbers.

Táto aktualizácia je doporučovaná pre všetkých užívateľov balíku iWork 9.0 a novšieho. Užívatelia iWork.com sú pozvaný na testovanie možností zdielania a poskytnutie odozvy. Pre detailné informácie týkajúce sa tejto aktualizácie a zmien v jednotlivých aplikáciách prosím navštívte túto stránku: http://support.apple.com/kb/HT4386.

Překlad: DoubleJ

iwork_update

Související články

Dnes nejčtenější

.