Zavřít reklamu

beatles_box_itunesPoté co Apple obletěl celý svět s větou: „Zítra je jen obyčejný den, na který nikdy nezapomenete“, dnes v 16:00 ukázal věc na kterou nikdy nezapomeneme. Tedy alespoň podle Apple, jelikož například pro mě osobně, i když uznávam Beatles, to není věc na kterou bych nikdy nezapoměl. Po dlouhých sporech o možnost publikovat Beatles na iTunes se konečně 16.11.2010 v 16:00 objevili na iTunes Store.

Apple udělal tímto tahem opravdu vyjímečně skvělou reklamu pro nový produkt na iTunes, bohužel asi jste očekávali stejně jako my více, navíc poté co jsme vás informovali, že od rána do těchto minut nejede streamovací služba lala.com. Osobně jsem ještě lépe udělanou reklamu na hudební album nikdy neviděl, co vy, čekali jste víc? LsA se domnívá, že spíše Apple něco velkého nestihl dodělat, proto vše vynahradil „pouze“ Beatles.

Pro fanoušky Beatles rozhodně nezapomenutelný den!

Nícméně začal dnešním dnem Apple nabízet všes 17 alb a singlů od Beatles a to včetně remasterovaného zvuku, obalů a doprovodných dokumentů, které ještě nikdy neviděli světlo světa! Zde je tedy ona pointa nezapomenutelného dne, ovšem pouze pro velké fanoušky Beatles. Cena jednotlivých skladeb je 1,29$ a dokumenty je možné získat pouze při koupi celého alba.

149$ za vše

Největší peckou pro fanoušky je však možnost koupě celého „boxu“, kde najdete 17 alb, doprovodný program a veškeré dokumenty. Cena boxu je pak 149$ a není možné jej takto nikde jinde koupit, než právě na iTunes. Tento den by mohl tedy skutečně znamenat navždy změnu hudebního průmyslu, jelikož doposud se skutečně objevovali na iTunes jen „obyčejné“ alba, i když s přidanou hodnotou pod názvem LP. Fanoušci tak dávali doposud přednost CD, které nabízeli nějakou přidanou sběratelskou hodnotu. Nyní však přichází sběratelská edice, kterou si místo v hliníkovem kufříku s nápisem The Beatles pustíte v iTunes.

Beatles_itunes

Související články

Dnes nejčtenější

.