Zavřít reklamu

Ačkoli se v těchto dnech stmívá poměrně pozdě, třeba dostanete náladu na nějaký pořádný horor. Netlfix nabízí v tomto směru celou řadu zajímavých pořadů, při kterých vám bude zaručeně tuhnout krev v žílách. Pojďme se na ty nejzajímavější podívat.

Eli

Skvělý horor, který zaujme především milovníky „lekaček“. U malého hocha se v dětství projeví nemoc, kvůli které nemůže na vzduch. Rodiče se ho tedy rozhodnou zavést do starého domu, kde jej mají vyléčit. Film, který vám zvláště ke konci pěkně zamotá hlavu.

Marianne

Nesmírně povedený hororový seriál. Autorka hororů má zlé sny, ty se ale překlenou do skutečného světa. Napínavý osmidílný seriál, který vás zaručeně vyděsí. Setkáte se zde také s hodně nechutnou stařenkou, která vám rozhodně nedá spát.

Ve vysoké trávě

Horor natočený podle knižní předlohy Stephena Kinga. Muž se ženou uslyší volání malého chlapce z travnatého pole. Vydají se mu tedy na pomoc. Jak se ovšem ale z vysoké trávy dostat ven?

Máš někoho doma

Makani a její kamarádi z Osborneské střední se snaží zjistit, kdo jde po krku studentům a odhaluje jejich největší tajemství. Jinak totiž zabíjení nepřestane. Jedná se o horor pro nenáročné diváky.

Pod vlivem

Tento španělský hororový snímek vypráví o dívce, jež se vrací do svého rodinného domu, aby v něm pečovala se sestrou o matku v kómatu. Film se pomalu „rozjíždí“ a jste-li již ostřílenými diváky hororu, začátek bude pro vás svým způsobem zklamáním. Poslední půlhodinka ale přináší skvělou podívanou.

The Haunting of Hill House

Výborný seriál. Rodina se v domě setká s tragédií. Zlo je ale pronásleduje i po letech v dospělosti. Společně se tedy rozhodnou proti němu bojovat. Na Netflixu také naleznete odnož v podobě The Haunting of Bly Manor, která se ale za mě již tak nepovedla.

Díra

Nejedná se o horor v pravém slova smyslu, ale spíš velmi napínavý a ve výsledku skvělý thriller. Vězení a rampa s jídlem, která sjíždí jedno patro po druhém. Ti nahoře se nají, co hrdlo ráčí, ti dole zůstanou hladoví a zoufalí. Vzpoura je na spadnutí.

Úsměv

Terapeutce změní život děsivé setkání s pacientkou.

Sestra smrt

Máte-li rádi démony a kláštery, jste na správné adrese.

V zajetí démonů 1 a 2

Pro mnohé to nejlepší, co se za posledních 10 let vyskytlo a zřejmě nejde nesouhlasit. Skvělé lekačky, skvělá tematika a skvělé zpracování.

Témata: , , , , , , , , ,

Dnes nejčtenější

.