Zavřít reklamu

S exkluzivními fitness výzvami pro Apple Watch odměňovanými odznáčky a samolepkami pro iMessage a FaceTime se letos roztrhl pytel. Ačkoliv jsme totiž stále na začátku roku 2023, již brzy si užijeme čtvrtou letošní výzvu, která nás má namotivovat k pohybu. O co půjde?

Čtvrtá fitness výzva letošního roku je naplánovaná konkrétně na Mezinárodní den žen, který připadá na středu 8. března. K jejímu splnění pak bude stačit odcvičit v tento den alespoň dvacetiminutové cvičení, které bude zaznamenáno na Apple Watch. Zda se bude jednat o jógu, svižnou chůzi, běh či vyjížďku na kole pak už samozřejmě nechává Apple zcela na vás, díky čemuž tak dělá i celou výzvu poměrně jednoduše splnitelnou. Odměnou za její splnění pak bude pětice samolepek do iMessage a FaceTime spolu s exkluzivním odznáčkem do aplikace Fitness.

Jelikož se jedná o výzvu exkluzivní, asi vás nepřekvapí, že jejím nesplněním 8. března se nadobro připravíte o možnost získání “MDŽ” odznáčku pro rok 2023. Pokud se tedy mezi vášnivé sběratele odznáčků řadíte i vy, rozhodně si nezapomeňte dát v tento den alespoň trochu do těla. Pozitivní je, že ačkoliv vychází Mezinárodní den žen na středu, díky skutečně jednoduchému fitness úkolu nebude získání odznáčku složité.

  • Apple produkty lze zakoupit například na Alze, u iStores či Mobil Pohotovost (U Mobil Pohotovost lze navíc využít akce Koupíš, prodáš, prodáš, splácíš, v rámci které lze iPhone 14 získat už od 98 Kč měsíčně)

Dnes nejčtenější

.