Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Warneři to popřeli, takže to není vůbec jisté, že k přejmenování dojde. Jinak nadpis je skutečně krásný a… zavádějící.

  Tome prosím dáte odkaz na to vyjádření? Protože ani CNBC ani Verge o tom nic nepíše, že by to někdo popřel. Pokud ho sem dáte rádi to aktualizujeme o jejich vyjádření. Díky moc

  Ten nadpis je už total za čarou. Nejenom že služba vlastně nekončí, ale ještě to dorazila věta v článku, která je tam jen tak mimochodem „…a vlastně i ve zbytku světa“. Bulvár se asi od Vás bude muset přiučit :-)

  Hmm. Super. Takže si nebudu moct pustit teorii ani dva a půl chlapa někde 3 měsíce a ještě pak budu platit víc za nějaký pos.. dokumenty. Děkuji nechci, vracím se na torrent. 😉

  Já i když si tak nějak průběžně platím různé streamovací služby, tak kvůli opakovanému shlédnutí kdykoliv uznám za vhodné mám současně kopii pro vlastní potřebu (v CZE legální) čehokoliv, co se mi líbilo na NASu. Něco stažené přímo z daných služeb a zbavené DRM, něco z uloz.to a podobně. Torrent každopádně ne, protože sdílení je trestné, legální je pouze si to stáhnout.

  Bohužel renesance torrentu.. aneb u filmů/seriálů producenti stále nepochopili..
  Hudbu už nepirátí snad nikdo, protože stačí jeden klient.

  Z logiky věci by totiž měl cenu zvýšit, jelikož toho ve své službě nabídne více než doposud.

  Tak pro mě to tedy moc logické není. Když si jdu koupit do obchodu například auto a k tomu autu mi přibalí metrák hrušek, tak vzhledem k tomu že jsem na hrušky alergický mi přidal jen starosti co s metrákem hrušek. Stejně tak zde. Když mě Discovery nezajímá, jen mi to znepřehlední obsah, který jsem si předplatil u HBO. Takže fakt nechápu, proč by si měl nechat líbit zvýšení ceny. A jen tak mimochodem, ani ten obsah který nabízí HBO max není nic extra, takže ho budu rušit tak jako tak.

  Chci zaplatit Kč 132,- na leden 2023,ale částka se předvyplní jako 0. Mám kontaktovat banku,údaje i limit mám v pořádku,tak proč banku?Jak zaplatit na další období?

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.