Zavřít reklamu

I přesto, že se teprve nacházíme na začátku listopadu, tak už je mnohde vánoční atmosféra v plném proudu. Na každém rohu už na nás číhají všemožné slevy, akce a výhodné nabídky, díky kterým můžeme nejen vánoční dárky nakoupit levněji. Každoročně si pro nás zajímavé akce připravují také operátoři – někteří jsou štědří, jiní zase méně. Pojďme se proto společně v tomto článku podívat na aktuální dostupné vánoční akce, které má pro své zákazníky připravené T-Mobile, O2 a Vodafone, tedy tři hlavní čeští operátoři.

T-Mobile

Odstartujeme operátorem T-Mobile, který je pro jablíčkáře nejpřívětivější, jelikož vždy jako první podporoval nejnovější funkce a technologie od Applu. Hlavním tahounem je letos vánoční akce Správná dvojka, kterou už jste dost možná někdy postřehli. Konkrétně v ní můžete výhodně získat dvě zařízení za zvýhodněnou cenu. Co se týče jablíčkářů, tak jsou k dispozici dvě dvojice – Sportovní pár, kde získáte iPhone 12 s úložištěm 128 GB a Apple Watch SE (44mm, GPS + Cellular) za 17 448 Kč + 1 Kč, a Elegantní pár, kde získáte iPhone 13 256 GB a Apple Watch SE (40mm, GPS + Cellular) za 20 998 Kč + 1 Kč.

Na své si ale přijdou i „androiďáci“, kteří si mohou vybrat hned ze tří dvojic. První je Výkonní vytrvalci, kde je k dispozici Samsung Galaxy A33 5G a Samsung Galaxy A13 5 GB, a to za 5 998 Kč + 1 Kč. Druhá výhodná dvojice nese název 5G parťáci a najdete v ní Samsung Galaxy A53 5G 128 GB a Samsung Galaxy A23 5G 64 GB za 6 998 Kč + 1 Kč. Třetí dvojicí je pak Styloví hrdinové, ve které se nachází Samsung Galaxy Z Flip4 s hodinkami Samsung Galaxy Watch 5 (40mm, LTE, safírové sklo), kterou pořídíte za 17 498 Kč + 1 Kč.

Kromě výše uvedených akcí pak ještě T-Mobile nabízí dárky, které potěší opakovaně. Konkrétně se jedná o neomezené data a volání v síti T-Mobile, které získají všichni zákazníci Twisto při každém dobití nad 300 Kč, a to na dobu 7 dní. Druhým dárkem je pak internet na celý rok, tedy předplacený balíček s 24 GB na 12 měsíců za 699 Kč. Dále T-Mobile nabízí ještě výhodný balíček Internet na doma (tarif M) s T-Mobile TV (tarif M), se kterým si užijete rychlost internetu až 50 Mb/s a 130 televizních kanálů až na 6 zařízeních současně. Cena tohoto balíčku je 598 Kč měsíčně a platí první půlrok.

Vánoční akci T-Mobile najdete zde

O2

Operátor O2 láká na jednoduchou, avšak velmi příjemnou akci, díky které získáte slevu 1 000 Kč za každou službu, kterou u něj máte vedenou. Dobrou zprávou je, že tuto slevu získají nejen stávající zákazníci, ale i ti noví. Co se týče možností výběru, tak slevu 1 000 Kč můžete využít kromě telefonů a sluchátek O2 Pods+ také na tablety, notebooky nebo chytré novinky. Pouze je ale nutné zmínit, že tyto slevy nelze sčítat, takže každý produkt pořídíte maximálně se slevou zmíněných tisíc korun. Tuto vánoční nadílku si můžete vyzvednout jednoduše v aplikaci Moje O2. Se slevou tisíc korun pořídíte třeba zmíněná sluchátka O2 Pods+ s aktivním potlačením hluku za pouhých 499 Kč, za zmínku dále stojí napříkklad iPhone 14 128 GB za 25 489 Kč, Samsung Galaxy A53 za 8 989 Kč nebo Xiaomi Redmi 10 128 GB za 4 989 Kč – a mnoho dalších.

o2 vánoce

Vánoční akci O2 najdete zde

Vodafone

Svou vánoční nadílku si pro své zákazníky připravil také operátor Vodafone. Ten ve své kampani vsadil na známého herce Martina Hofmanna, který je její hlavní tváří. Jak noví, tak i stávající zákazníci Vodafonu si mohou díky vánoční akce pořídit na splátky až dvě libovolná zařízení na jedno telefonní číslo – například telefon, tablet, notebook, chytré hodinky, Xbox, PlayStation a další – a to se slevou až 5 000 Kč. Věrní zákazníci pak mají první platbu již od 1 Kč. Nabídka dostupných produktů je opravdu rozsáhlá, konkrétně v ní najdete třeba letošní iPhone 14, Samsung Galaxy Z Flip4, Xbox Series S, PlayStation 5, Samsung Galaxy Watch5 a mnoho dalších.

vodafone vánoce

Zmínit dále můžeme akci, kdy k televizi Sony dostanete Vodafone TV na 3 měsíce zdarma, dále můžete získat slevu až 800 Kč napořád k internetu na doma i do mobilu, anebo rychlý pevný internet za 699 Kč měsíčně. Pozornosti se také dočkaly 5G tarify. Letošní vánoční kampaň Vodafonu se pak zaměřuje také na seniory, kterým se mají zviditelnit benefity, jenž přináší moderní technologie.

Vánoční akci Vodafone najdete zde

Související články

Dnes nejčtenější

.