Zavřít reklamu

Ušetřit nějakou tu korunu se v dnešní době určitě hodí – tím spíš, bavíme-li se o postradatelných věcech jako jsou služby. O to příjemnější je, že Apple opět rozjíždí svou promo akci pro Apple Music spojenou s popularizací Shazamu, díky které lze nyní získat až čtyři měsíce této streamovací hudební služby zcela zdarma. Akce navíc platí i pro uživatele, kteří již v minulosti nějaké to bezplatné zkušební období využili. Pokud se totiž toho období nerovnalo právě čtyřem měsícům, ale bylo o něco kratší, tato promo akce vám umožní zbylé měsíce „dočerpat“.

Jak získat Apple Music až na 4 měsíce zdarma

Pokud si chcete Apple Music až na čtyři měsíce zdarma zaktivovat jen přes iPhone či iPad, stačí přes Safari otevřít tento odkaz  a následně zvolit možnost Uplatnit. Systémy Applu následně projdou vaše dřívější využití bezplatných zkušebních období a na základě toho určí, na jaké období máte nárok.

Druhou možnosti je aktivace na iPhonu pomocí Macu, která je však ve své podstatě takřka stejná jako první varianta. Odkaz nicméně nemusíte otevírat „kliknutím“, ale oskenováním přes QR kód, což je pohodlnější pro ty, kteří tento článek čtou na počítači, protože jej logicky nemusí znovu otevírat na iPhonu. Stačí oskenovat QR kód níže a pak už je postup stejný jako ten uvedený výše.

Snímek obrazovky 2022-11-04 v 8.02.37

Související články

Dnes nejčtenější

.