Zavřít reklamu

S příchodem operačního systému iOS 16 získali uživatelé konečně možnost využívat aplikaci Kondice na iPhonu i v případě, že nevlastní hodinky Apple Watch. Nativní Kondice získala v iOS 16 funkce, díky kterým mohou kroužek pohybové aktivity snadno uzavřít i ti, kteří nepatří mezi majitele Apple Watch. Jak měřit aktivitu na iPhonu bez Apple Watch?

Aplikace Kondice

Pokud jste ani po přechodu na iOS 16 nenašli na svém iPhonu aplikaci Kondice, nezoufejte – stáhnout si ji můžete v App Store. Poté už není nic jednoduššího, než Kondici na iPhonu spustit, s pomocí instrukcí nastavit cíl pohybu, a můžete začít směle plnit. Aplikace Kondice bude data o vašem pohybu získávat například prostřednictvím pohybových senzorů na iPhonu, ale nabízí také podporu integrace dat o cvičení z aplikací třetích stran. Toto jednoznačné vylepšení se nicméně neobejde bez dílčích omezení. Nejedná se naštěstí o žádné tragické nedostatky. Tím hlavním a nejpatrnějším je to, že jediné, co můžete v Kondici na iPhonu sledovat, měřit a plni, je cíl pohybové aktivity. V aplikaci Kondice na iPhonu s iOS 16 není bohužel možné bez Apple Watch uzavírat kroužek pobývání ve stoje nebo kroužek Cvičení.

Jak používat aplikaci Kondice bez Apple Watch

Používání nativní aplikace Kondice na iPhonu s iOS 16 a bez Apple Watch je velice snadné. Aplikace by se ve vašem iPhonu měla objevit bezprostředně poté, co jste přešli na operační systém iOS 16. Pokud chcete v Kondici upravit své údaje, spusťte aplikaci a klepněte v pravém horním rohu na ikonku vašeho profilu. Zvolte Podrobné informace o zdraví a zadejte potřebné údaje. Nakonec klepněte na Hotovo.

Poté se vraťte zpět do aplikace. Zde klepněte na velký widget s kroužky – pokud váš iPhone v průběhu daného dne již zaznamenal nějaký váš pohyb, měl by být červený kroužek již zčásti vyplněný. Po klepnutí na kartu s kroužky se vám zobrazí detailnější informace o vaší pohybové aktivitě.

Související články

Dnes nejčtenější

.