Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Když se řekne Huawei, asi každého ihned napadnou telefony. Čínský gigant má ale na svém kontě i velmi zajímavé příslušenství, obzvlášť chytré hodinky a sluchátka z jeho dílny jsou v posledních letech velmi populární. Do portfolia značky před nedávnem přibyla novinka – sluchátka FreeBuds SE, která zaujmou především nízkou cenou. Vyjdou totiž pouze na 1 290 korun, přitom mají zajímavé parametry.

Bezdrátových sluchátek je na trhu nepřeberné množství, nová Huawei FreeBuds SE se proto snaží prorazit zajímavým poměrem mezi cenou a výkonem. Za necelých třináct stovek totiž dostanete sluchátka, která nabídnou výdrž baterie až 6 hodin (až 24 hodin s pouzdrem), mají prémiový design a především se mohou pochlubit kvalitním čistým zvukem, a to díky 10mm dynamickým měničům a mimořádně citlivé polymerové membráně. Potěší i interaktivní gesta pro ovládání přehrávání, technologie dvou mikrofonů pro potlačení šumu při volání nebo funkce automatického párování.

Huawei FreeBuds SE jsou k dostání za cenu 1 290 Kč. Vybírat můžete mezi klasickou bílou a netradiční světle modrou variantou sluchátek.

Více bleskovek

.