Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Tak se podivejte na iphone 13 pro …. To je strasne odporny !!!!!

    Nerekl jsem , ze kupuji, naopak! Proto mam stale 11 pro ! A za ty prachy. Budu nucen zrejme koupit “ jen 13”, aspon o neco vice zkousnutelneho, takove plotny si nekoupim!

    No není to pro mobil dvakrát praktické, ale je to svým způsobem hezké jak už psali víše. A když si to dáte do krytu s funkční (posuvnou) krytkou fotomodulu, tak optilu bez problémů uchráníte a vypadá to efektně. Mě spíš vadí jak je 13 Pročko těžké oproti úžasně lehké ne Pro dvanáctce. A zrovna ultraširoké fotky mě vytáčí a nechápu proč jsou mnohdy o tolik horší jakoby snímali přes snímač z roku 2010. Pravděpodobně SW úpravou a nedá se vypnout!? Dříve byla možnost ukládat i bez HDR a thle možnost zmizela ale u některých modelů zůstala…nechápu.

    jsem se těšil že ta IP14 bude mít styl a design IP4. Ty potenciální designové návrhy v tom IP4 stylu se mi moc líbí. Tohle je zklamání, jako by designeři v Applu ztratili invenci. https://www.letemsvetemapplem.eu/2022/03/28/fotak-iphonu-14-pro-max-se-oproti-predesle-generaci-opet-zvetsi-zde-je-duvod/comments/ https://friday-nightfunkin.com

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.