Zavřít reklamu

Přestože byl nedávno vydaný macOS 12.3 testován v rámci beta testování velmi dlouho, rozhodně jej nelze označit za dokonalý, ba právě naopak. Chyb, které na Macy přinesl, je totiž více než dost a ne nad všemi lze navíc jen tak mávnout rukou. Kromě úplného zaseknutí 16” MacBooků Pro s M1 totiž způsobuje macOS 12.3 třeba i problémy s externími displeji připojenými k Macům. 

Problémů, které se u externích displejů po aktualizaci Macu na macOS 12.3 objevují, je ve své podstatě celá řada. Některé displeje fungují “jen” opožděně a sekají se, jiné však není možné k Macům vůbec připojit a to jak přes USB-C, tak HDMI, jelikož ve všech případech jsou počítači nerozpoznány. Jiní jablíčkáři zase hlásí, že zatímco jeden displej připojí k Macu bez problému, více jich již stroj nezvládne rozpoznat. 

Jelikož zaplavují stížnosti na nový macOS diskuzní fóra včetně těch provozovaných Applem prakticky od vydání této aktualizace, je jisté, že Apple již o problému ví a pravděpodobně už i pracuje na jeho opravě. Kdy se jí dočkáme je nicméně v současnosti ve hvězdách, jelikož se k celé problematice zatím nevyjádřil. Jelikož je však dle všeho rozšířená poměrně ve velké míře, dá se očekávat, že s vydáním opravného patche příliš otálet nebude. 

Související články

Dnes nejčtenější

.