Zavřít reklamu

Mysleli jste si, že design iPhonů 14 Pro je díky celé řadě úniků z uplynulých týdnů a měsíců již de facto hotovou věcí? Pak pro vás máme špatnou zprávu. Jak se totiž zdá, minimálně jeden z důvěryhodných zdrojů se nyní rozhodl hodit do “jistého” designu “čtrnáctky” vycházejícího z iPhonů 4 vidle. 

Podrál 91mobiles, který v předešlých měsících ukázal světu s předstihem například naprosto přesné schéma iPhonů 13 a 13 Pro spolu s iPady mini či Pro, před pár desítkami minut zveřejnil dle svých slov schéma iPhonu 14 Pro. Zatímco jeho přední strana ve výsledku příliš nepřekvapí, jelikož disponuje dvěma průstřely – konkrétně jedním podlouhlým a jedním dokonale kulatým -, záda a boky novinky překvapením jsou. Na zádech je totiž na schématu designově stejný fotomodul, jakým disponují iPhony řady Pro i nyní, takže se žádné výraznější zapouštění do těla evidentně nekoná. Co se pak týče boků telefonu, namísto hojně spekulovaných kulatých tlačítek pro regulaci hlasitosti má iPhone na schématu klasická podlouhlá tlačítka, na která jsme zvyklí i nyní. Na schéma se můžete podívat vedle tohoto odstavce. 

V tuto chvíli samozřejmě nelze říci, zda se právě díváme na design telefonu, který se na podzim skutečně představí, nebo naopak Apple pustil do éteru falešný únik či design jednoho ze svých prototypů. Pokud nicméně bude iPhone 14 Pro vypadat skutečně tak, jak vypadá na schématu, bezesporu se bude ve fanouškovském světě Applu hovořit o určitém zklamání. Přeci jen, podobný design dostaneme již třetí rok po sobě, byť s mírnou úpravou předku. 

Související články

Dnes nejčtenější

.