Zavřít reklamu

Sledujete-li dění v jablečném světě, popřípadě pokud pravidelně čtete náš magazín, tak rozhodně víte, že Apple před pár dny rozeslal vybraným jedincům a médiím pozvánky na dnešní Apple Event, který dostal pojmenování Peek performace, což může (ale nemusí) znamenat mnohé. Jedná se o vůbec první letošní jablečnou událost, na které bychom se teoreticky měli dočkat představení nového iPhonu SE třetí generace, společně s iPadem Air 5, novým 13″ MacBookem Pro s M2 či novou generací Macu mini. Jestliže už se nemůžete konference dočkat a odpočítáváte poslední hodiny a minuty, tak by se vám mohl hodit tento článek. V tom se totiž souhrnně podíváme na to, jak můžete tento Apple Event sledovat na prakticky všech možných platformách.

První letošní Apple Event se koná dnes, tedy 8. března 2022, a to klasicky od 19:00 našeho času. I tato jablečná konference je bohužel i nadále pouze v online podobě, bez možnosti fyzických účastníků. A nejspíše tomu tak ještě nějakou dobu bude. Zároveň je praktický jasné, že díky absenci diváků si Apple konferenci mohl v klidu a jednoduše předtočit, stejně jako to udělal v rámci minulých konferencí. Video se každopádně bude zcela jistě odehrávat z kalifornského Apple Parku, popřípadě přímo z Divadla Steva Jobse, které je jeho součástí. Na co se tedy můžeme těšit je již delší dobu jasné, otázkou však zůstává, zdali jsou tyto spekulace pravdivé, anebo zdali nás Apple opět ošálí a přijde s jinými produkty – tak jako tak to budeme mít možnost zjistit, a to už velmi brzdy.

Kdy, kde a jak sledovat zítřejší představení iPhone SE 3 na iPhonu a iPadu

Pokud se na živý přenos ze zítřejší konference chcete dívat z iPhonu, anebo iPadu, tak tak můžete učinit pomocí tohoto odkazu. Aby bylo možné stream sledovat, tak je nutné mít na zmíněných zařízeních nainstalovaný iOS 10 nebo novější. Abyste měli z přenosu co možná nejlepší požitek, tak se doporučuje využít nativní webový prohlížeč Safari. Přenos ale samozřejmě bude fungovat i na jiných prohlížečích.

Kdy, kde a jak sledovat zítřejší představení iPhone SE 3 na Macu

Chcete-li zítřejší konferenci sledovat na Macu či MacBooku, tedy na operačním systému macOS, tak stačí klepnout na tento odkaz. Pro správné fungování budete potřebovat jablečný počítač běžící na operačním systému macOS High Sierra 10.13 nebo novějším. I v tomto případě se doporučuje využít nativní prohlížeč Safari, přenos však bude fungovat i na Chrome a dalších prohlížečích.

Kdy, kde a jak sledovat zítřejší představení iPhone SE 3 na Apple TV

Jestliže se rozhodnete zítřejší představení nového iPhone SE 3 sledovat z jablečné televize, tak se nejedná o nic složitého. Stačí se přesunout do nativní aplikace Apple TV, kde vyhledejte film s názvem Speciální události Apple, popřípadě Apple Event. Poté stačí film spustit a je hotovo, živý přenos jede. Přenos je zpravidla k dispozici až pár minut před startem konference. Naprosto stejně to funguje i v případě, že nevlastníte fyzickou Apple TV, ale máte k dispozici přímo v televizi aplikaci Apple TV.

Kdy, kde a jak sledovat zítřejší představení iPhone SE 3 na Windows

Živé přenosy od společnosti Apple můžete bez problémů sledovat i na konkurenčním operačním systému Windows, byť to v minulosti tak jednoduché nebylo. Konkrétně jablečná společnost doporučuje pro správný chod používat prohlížeč Microsoft Edge. Stejně dobře však fungují i ostatní prohlížeče, jako je například Chrome nebo Firefox. Jedinou podmínkou je fakt, že vámi vybraný prohlížeč musí podporovat MSE, H.264 a AAC. K živému přenosu se dostanete pomocí tohoto odkazu. Sledovat můžete událost i na YouTube zde.

Kdy, kde a jak sledovat zítřejší představení iPhone SE 3 na Androidu

Pokud jste chtěli Apple Event ještě před několika málo lety sledovat na vašem Android zařízení, tak jste tak mohli učinit zbytečně složitým způsobem – jednoduše řečeno bylo lepší, abyste se přesunuli například na počítač. Sledování bylo totiž nutné spustit se speciální aplikací a přes speciální síťový proud, který byl často velmi nekvalitní. Nyní už jsou ale živé přenosy z jablečných konferencí k dispozici i na YouTube, který je k dispozici na všech platformách. Pokud tedy chcete chystaný zářijový Apple Event sledovat na Androidu, stačí přejít na živý přenos na YouTube pomocí tohoto odkazu. Událost můžete sledovat buď přímo z webového prohlížeče, anebo z aplikace YouTube.

iPhone SE 3

Související články

Dnes nejčtenější

.