Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tak ono se to netýká jen těch našich mobilních iOS cajků. Nachápu, proč nejde screenshot ani zrcadlení na ATV v macOS při použití nativního Apple DVD přehrávače soukromého DVD obsahu bez Macrovision ochrany pořízeného za nemalé peníze před více jak 20 lety v Apple prostředí iMovie & iDVD či FCP & DVD Sudio Pro.

  Nevim jak na iphonu mám ho chvíli ale na androidu “zakazani snimku obrazovky a nebo udělání bez upozornění” jsem využíval můj vlastní nápad který fungoval a to je vyjet z aplikace na plochu -> záznam obrazovky zpět do aplikace “natocit” co chci vyfotit a zase na plochu a ukončit …

  screen lze udělat třeba z videa

  Nemám ozkoušeno, protože Android ani iOS nepoužívám. Ale podle mě by měl jít udělat screenshot mnohem sofistikovaněji a bude i dost kvalitní. Měl by k tomu stačit VNC server na straně androidu a nějaký VNC klient v PC. Screenshot se pak udělá v PC. :-)

  Vojto a skutečně myslíte, že VNC klient a VNC Server a použití externího PC je mnohem jednodušší způsob, který by používal běžný uživatel mobilu? Pokud ano tak sorry….

  Vzhledem k tomu, ze mi v opravne naposledy rekl zakaznik, ze chce do telefonu linux a nenechal se presvedcit, ze ho tam v pripade androidu vlastne ma, tak nevim asi vnc vynechame na to nemaji lidi kapacitu xD

  No mnohem jednodušší než root :-) Ale druhý mobil s foťákem je rychlejší a blbu vzdornější… Ovšem kvalita snímku je někde úplně jinde.

  Nevím, jak je to na Apple zařízeních, ale na Androidech aplikace mohou tvrobu screenshotů i zakázat – třeba úplně běžně to dělá moje bankovní aplilace od KB, která během jejího používání deaktivuje všechny aplikace, které snímají obrazovku, včetně pořizování screenshotů.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.